Türk Halk Müziği korosu eşsiz müzik ziyafetin 19 Mayıs etkinlikleri için söylediler.
18 Mayıs Fener alayı sonrası Boyabat hükümet meydanında Şehit Sadık Aparangil Halk Eğitim merkezi Türk halk müziği korosu tarafından gençlik konseri verildi
Korodan önce açılışı yapan genç bir üniversite öğrencisi Latif Aşçı’nın seslendirdiği parçalar beğeni ile izlendi
Sinop’tan gelen orkestra eşliğinde, Boyabat’ta yetişen ev hanımından, öğretmene, müzik öğretmeninden emeklisine bu işe gönül veren sanatçılarımızdan oluşan Boyabat Halk eğitim Merkezi Türk Halk Müziği korosu eşsiz müzik ziyafetin 19 Mayıs etkinlikleri için söylediler.