Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Sinop’ta Yangın

Sinop’ta Yangın Sinop belediyesi itfaiyesinin tüm müdahalelerine rağmen,  yangına Sinop hava limanı yangın araçlarıyla İl Emniyet müdürlüğüne ait TOMA’lar da müdahalede bulunuyorlar.

Sinop'ta Yangın Sinop belediyesi

Sinop’ta Yangın

Sinop belediyesi itfaiyesinin tüm müdahalelerine rağmen,  yangına Sinop hava limanı yangın araçlarıyla İl Emniyet müdürlüğüne ait TOMA’lar da müdahalede bulunuyorlar.

Sinop kent merkezinde bulunan Bostancılı Mahallesi’nde, bir inşaat firmasına ait depoda henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı. Yangın, hızla büyüyerek depoyu sardı. Olay yerine itfaiye ekipleri sevk edildi ve yangına müdahale etmek için çalışmalara başladı.

Yangının büyüklüğü nedeniyle yükselen dumanlar Sinop’un farklı noktalarından, hatta Gerze ilçesinden bile görüldü. Bölgeye çok sayıda itfaiye aracı, emniyet güçleri ve sağlık ekipleri sevk edildi. Dumandan etkilenmemek ve yangını kontrol altına alabilmek için itfaiye ekipleri yoğun çaba sarf ediyor.

Şu an itibarıyla yangına müdahale çalışmaları devam ediyor. Yangının çıkış nedeni ise henüz belli değil. Tüm ekipler olay yerine sevk edilirken, yangının kontrol altına alınması ve söndürülmesi için müdahale devam ediyor.

Sinop'ta yangın