Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

MHP Boyabat İlçe Başkanlığından Basın Açıklaması

Değerli Boyabatlı ve Boyabat’ta

Değerli Boyabatlı ve Boyabat’ta yaşayan dostlarım, kardeşlerim, bacılarım,

MHP Sinop il başkanımızın teklifi Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin onayı ile 21 Aralık 2022 tarihinde tarafıma tevdi edilen Milliyetçi Hareket Partisi Boyabat ilçe başkanlığı görevime 2 Eylül 2023 Cumartesi günü yapılan kongremizde seçilerek tekrar layık görüldüm.
Göreve başladığımız günden bugüne kadar başta Teşkilat ve Ülkü Ocakları binamızı bizlere yakışan bir şekilde yol arkadaşlarım, kardeşlerimle birlikte dizayn ederek çalışmalarımıza başladık. Ülkemizi derinden etkileyen Kahramanmaraş depreminin yaralarını sarmak için karınca misali üzerimize düşenleri yapmaya çalıştık. Ülkemiz için son derece önemli olan 14-28 Mayıs 2023 Genel seçimlerinde gece gündüz demeden çalışmalarımızı gerçekleştirdik ve nihayet Boyabat ilçemizde oylarımızı arttırdık. Üye çalışmalarımıza hala devam etmekle birlikte şuan kadar partimize 76 yeni üye kaydı gerçekleştirdik.

Bundan sonraki süreçte tüm ilçe teşkilatlarımızın kongreleri bitip İl başkanlığımızın kongre süreci tamamlandıktan sonra ivedilikle yerel seçimler için çalışmalarımıza başlayacağız.
Boyabat’ımızı, burada yaşayan insanımızı, köylümüzü, emekçimizi seviyor, saygı duyuyor herkesi tek tek kucaklıyoruz. Memleketimizin sorunlarını biliyor ve bu sorunları gidermek için; başta belediye başkan adayımız olmak üzere belediye meclis üyesi, il genel meclis üyesi adayı arkadaşlarımızla hiç bir menfaat, şahsi çıkar gözetmeden sadece Boyabat’ımız ve geleceğimiz için en iyi şekilde hazırlanıp siz değerli hemşerilerimizin takdiri için karşınıza çıkacağımızdan emin olunuz.
Boyabat Belediye Başkanı aday adaylığı konusunda şu ana kadar bir büyüğümüz haricinde partime, teşkilatıma hiç bir başvuru olmamıştır. Bilinmesini isterim ki; Boyabat’ta Milliyetçi Hareket Partisi kurumsal kimliği, kutlu Üç Hilal sancağı altında ne kadar çok aday adayı çıkar ise bu partimizin benim ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımın onuru gururudur.
Biz bu aldığımız kutsal görevin bir sorumluluğu olarak gördüğümüz şanlı sancağımızı ait olduğu yere asmak için, hakkı, liyakati ve adaleti gözeterek saygı, sevgi ve samimiyeti bir an olsun unutmadan elimizden gelenin en iyisini yaparak çalışacak ve nihayet BAŞARACAĞIZ.
Herkese saygı ve sevgilerimle.

Hüseyin AYYÜKSEL

MHP Boyabat İlçe Başkanı