Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

MHP Boyabat Belediye Başkan Adayı Murat MUSLU kimdir?

Kıymetli hemşehrilerim; Üstüne hayaller

Kıymetli hemşehrilerim;

Üstüne hayaller ve hayatlar kurduğumuz Boyabat’ın umudu olmak için yola çıkıyoruz. Boyabat’ta doğup büyümüş bir kardeşiniz olarak şahsımı tanıdıkça sevecek, sevdikçe bağrınıza basacaksınız. Ben merhum İstiklal Gazisi Hacı Halil Muslu’nun torunu Ramazan Muslu’nun oğluyum. Annem; Halim Şahin ve Kazım Şahin’in ablaları Cemile Muslu.

1988 yılında Boyabat’ta doğdum. İlk ve orta öğrenimimi Cengiz Topel İlköğretim Okulunda, Lise eğitimimi Şehit Ersoy Gürsu Anadolu Lisesinde tamamladım. Eskişehir Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesinde Lisans, İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde yüksek lisans yaptım. ( Tez aşamasında)

Eğitim hayatım sonrasında Cumhurbaşkanlığı Muhafız Alayında askerlik görevimi ifa ettim. İstanbul’da Özel Mobilya Üretimi yapan ortaklı aile şirketimizde yönetici olarak çalışmaktayım.

Değerli hemşehrilerim;

Lise yıllarında gönlümüze düşen ülkü aşkı şuurlu bir vatan evladı olma gayreti siyasetin merkezinde olmasa da kıyısı köşesinde bulunmamızı beraberinde getirdi. Lise ve üniversite eğitimim esnasında milliyetçi-ülkücü camianın içerisinde aktif olarak görevler aldım. Onlarca akademik çalışmanın içerisinde bulundum. Kitap dostuyumdur. Yürümeyi, yürürken düşünmeyi severim. Boyabat’ın sokaklarında caddelerinde sizlerle buluştukça beni daha iyi tanıyacaksınız.

Çıkmış olduğumuz yolun hepimiz için hayırlara vesile olmasını diliyor, destek ve dualarınızı bekliyorum.
ALLAH yar ve yardımcımız olsun!

Bize inanın ve güvenin!

Başaracağız, başaracağız, başaracağız.