Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kendilerinden Söz Ettirmeye Devam Ediyorlar

Kendilerinden Söz Ettirmeye Devam

Kendilerinden Söz Ettirmeye Devam Ediyorlar

Milliyetçi Hareket Partisi çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor, öğlen saatlerinde köy muhtarları ile Belediye Başkan adayı Murat Muslu ve il genel meclis üyesi adayları ile bir araya geldiler.

 

Genç bir kadro ile yola çıkan Milliyetçi Hareket Partisinde Belediye Başkan Adayı ve İl genel meclis üyesi adayları yaptıkları çalışmalar ile kendilerinden söz ettirmeye devam ediyorlar.

Son olarak Proje ve Aday tanıtım toplantısı ile dikkatleri üzerine çeken Milliyetçi Hareket Partisi, Muhtar ve Muhtar adayları ile bir araya gelerek bu seçimde iddialı ve başarabilecek güçte olduklarını gösterdiler.  Toplantı sırasında ilçe başkanı Hüseyin Ayyüksel ” Katılımları için herkese teşekkür ederek başladığı konuşmasında; Göreve başladığımız günden itibaren çıktığımız yolda, pırıl pırıl bir kadrolar ile yola çıktık. Bu kadroların içinde  hiç bir menfaati hiç bir beklentisi olan kardeşim yok. Bizler sadece memleket aşığı olarak çıktığımız bu yolda ilçemize hizmet etmek istiyoruz bunun için sizlerden kardeşlerimize destek istiyoruz.” dedi.

Sonrasında İl Genel Meclis Üyesi Adayı Avukat Enes Çakır; “Mesleki tecrübelerimizi ve bilgi birikimizi Boyabat’ımıza ve 107 köyümüze kullanmak için çalışcağız. Milliyetçi Hareket Partisi olarak Cumhur İttifakının en güçlü ortağı olarak hizmet alma konusunda hiçbir sıkıntı yaşamayacağız, bunun taahhüdünü Genel Merkezimizde Genel Başkanımız ve Genel Başkan yardımcılarımızdan söz aldık. Nasıl ki Mimar Sinan dünyaya örnek olacak eserler bıraktıysa, bizlerde 107 köyümüzde eserlerimizi bırakmak için yola çıktık. Bu günki soframız gönül soframız, bizim hizmet soframız olacak 1 Nisan’dan itibaren seferberlik ilan edeceğiz kalkınacağız üretimi arttıracağız. Katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum.” dedi.

Birbirinden renkli projeleri ile kamuoyunda ilgi toplayan  Milliyetçi Hareket Partisi Boyabat Belediyesi Başkan adayı Murat Muslu proje tanıtım toplantısında yaptığı ” Şeffaf olacağız belediye yönetiminin denetimi halka açık olacak” “Hesap veren bir başkanınız olacak” ” Kent konseyi işlevsel hale gelecek” “Adil, iş ahlakına sadık, ayırmadan ayrıştırmadan belediyemizi yönetecek Boyabat’ımızı 2050 yılına hazırlayacağız”  sözleri kamuoyunda ses getirmiş olumlu karşılanmıştı.

Muhtarlar toplantısında kendisini tanıtarak başladığı konuşmasında; “Memleketimizin şehrini köyünü birbirinden ayırmıyoruz, yola ilk başladığımız günde söylediğimiz gibi 9 mahalle 107 köy için ayırmadan ayrıştırmadan çalışacağız memleketimizi ayağa kaldıracağız. Biz Boyabat’ı ayağa kaldırmak için aday olduk. Siyasi bir beklentimiz yok, siyasetten nemalanmak gibi bir derdimiz yok sadece hizmet aşkımız var. Sizlere hizmet edelim, sizlerin takdirini kazanalım istiyoruz. Bu hizmeti de aşkla, akıl ile ve gerçekten ayaklarımız yere basacak şekilde kaynaklarımızı doğru kullanarak yapmak istiyoruz. Köyü ile kenti ile bütün hemşerilerimiz bize sahip çıksın bizde buraya doya doya hizmet etmek istiyoruz. Cumhur İttifakının bir parçasıyız, partimizin hükümetten ricacı olup ta alamayacağı hiç bir hizmet yok. MHP li Belediyeler uyum içerisinde çalışarak bölgelerine çok güzel hizmet ettiler ve etmeye deam edecekler bizlerde İttifak ortağı olarak ilçemiz için en güzel hizmetleri yerine getireceğiz”. dedi

 

 

 

 

 

 

 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.