Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Boyabat İYİ İlçe Başkanlığı Duyurusu

KAMUOYUMUZA DUYURU
Cumhuriyetimizin 100.yılı olan 2023 yılı Türk Milleti🇹🇷için çok önemli bir tarih…

KAMUOYUMUZA DUYURU
Cumhuriyetimizin 100.yılı olan

Boyabat İYİ İlçe Başkanlığı Duyurusu

KAMUOYUMUZA DUYURU

Cumhuriyetimizin 100.yılı olan 2023 yılı Türk Milleti🇹🇷için çok önemli bir tarih…

Büyük komutan Alparslan’ın, “Anadolu’nun Türk yurdu” olduğunu ilan ettiği Malazgirt Zaferi’nin 952.yılı. Bu yıl, büyük ecdadımızın yedi düveli dize getirdiği Büyük Taarruz’un 101. yılı.

Bu muhteşem zaferlerin yıldönümünde;
vatandaşlarımızla birlikte Afyon Kocatepe’de olacağız.

İki zaferi birbirinden koparmaya çalışan anlayışa karşı; Malazgirt şuuruyla ve Büyük Taarruz ruhuyla bir araya geleceğiz.

İşte bu amaçla; Afyon İl Başkanlığımız tarafından daha önce kapalı spor salonunda düzenleneceğini duyurduğumuz buluşmamız, 26 Ağustos günü Kocatepe’de açık hava toplantısı şeklinde gerçekleştirilecektir.

Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 26 Ağustos 1922 Cumartesi sabahı komutanlar ile muharebeyi yakından izlemek ve yönetmek maksadıyla buluştukları gözetleme yeri yakınındaki bu alanda, 101 yıl sonra aynı duyguları mahallinde yaşamak ve yaşatmak üzere, Afyon’da vatandaşlarımızla buluşacağız.

Bu kapsamda Genel Başkanımız sayın Meral Akşener’in vatandaşlarımıza hitap edeceği programımız 26 Ağustos’ta Kocatepe’de Saat 12.00’da başlayacaktır.

Türk milletinin ekonomik anlamda dar boğaza itildiği, demografisinin değiştirilmeye çalışıldığı bu kara günlerde, yine bir Ağustos ayında, milletimizin umutlarını yeniden diriltmek için tüm vatandaşlarımızı davet ediyoruz.

Saygılarımızla…