Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

 

31 Mart 2024 Seçimleri Kesinleşen Aday Listesi

Boyabat İlçe seçik kurulu Müdür Mehmet Tiryaki’den edinilen bilgiye göre, 31 Mart 2024 Pazar günü yapılacak mahalli idareler yerel seçimleri için kesinleşen aday listeleridir

Boyabat İlçe seçik kurulu

31 Mart 2024 Seçimleri Kesinleşen Aday Listesi

Boyabat İlçe seçik kurulu Müdür Mehmet Tiryaki’den edinilen bilgiye göre, 31 Mart 2024 Pazar günü yapılacak mahalli idareler yerel seçimleri için kesinleşen aday listeleridir

BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Ak Parti Boyabat Belediye Başkan adayı Ferhat Yıldız mesleği serbest eğitim durumu yüksekokul,

İYİ Parti Boyabat Belediye Başkan adayı Adem Işık mesleği inşaat mühendisi eğitim durumu yüksekokul,

DSP Boyabat Belediye Başkan Adayı Davut Çalhan emekli eğitim durumu ilkokul,

Yeniden Refah Partisi Boyabat Belediye Başkan adayı Hasan Kara emekli eğitim durumu yüksekokul,

Halkın Kurtuluş Partisi Boyabat Belediye Başkan adayı Bayram Çakır emekli  eğitim durumu ortaokul,

Bağımsız Türkiye Partisi Boyabat Belediye Başkan adayı Ahmet Avcı  esnaf eğitim durumu ilkokul,

Cumhuriyet Halk Partisi Boyabat Belediye Başkan adayı Ayşe Melek Günal  emekli eğitim durumu ortaokul,

Milliyetçi Hareket Partisi Boyabat Belediye Başkan adayı Murat Muslu işletme yöneticisi eğitim durumu yüksekokul,

Saadet Partisi Boyabat Belediye Başkan adayı Ramazan Baş esnaf eğitim durumu ortaokul,

 

4
OR/54
BOYABAT İLÇESİ SEÇİM ÇEVRESİ
BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
######
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ADAYLIK TÜRÜ ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ADEM CEBECİ ASIL YÜKSEK İNŞAAT MÜHENDİSİ
2 MERT ÇAKIR ASIL YÜKSEK İNŞAAT MÜHENDİSİ
3 SERDAR İMAMOĞLU ASIL YÜKSEK E.ELEKTRONİK MÜHENDİSİ
4 TÜLAY VATAN ASIL ORTA EMEKLİ
5 HAYRETTİN TAVALIOĞLU ASIL YÜKSEK SERBEST
6 SEFA SEMİH EROL ASIL YÜKSEK AVUKAT
7 ZEKERİYA KURT ASIL ORTA EMEKLİ
8 RECEP TİRYAKİ ASIL ORTA ESNAF
9 ŞEVKET TUFAN ASIL ORTA SERBEST
10 AHMET DEMİRCAN ASIL ORTA ESNAF
11 İSA ÖZDEMİR ASIL ORTA EMEKLİ
12 GÜLSEVİM UÇAR ASIL ORTA İDARİ BÜRO GÖREVLİSİ
13 ERAY İNAN ASIL ORTA ESNAF
1 AHMET KURTOĞLU YEDEK İLK SERBEST
2 RAMAZAN ACAR YEDEK YÜKSEK SERBEST
3 HÜSEYİN ÜNLÜ YEDEK YÜKSEK SERBEST
4 MURAT ERKAN YEDEK ORTA EMEKLİ
5 MURAT ERKAN YEDEK ORTA İŞÇİ
6 AHMET HAKAN SAKACI YEDEK ORTA SERBEST
7 AYHAN KİRAZ YEDEK ORTA ESNAF
8 ŞEVKİ İLİK YEDEK ORTA ESNAF
9 RIZA MURAT AKDOĞAN YEDEK ORTA SERBEST
10 DOĞU KAĞAN MADEN YEDEK ORTA SERBEST
11 ZEKERİYA CURA YEDEK ORTA SERBEST
12 MUSA MUSLU YEDEK İLK ESNAF
13 MUTLU AKDENİZ YEDEK İLK ESNAF
14 EMRE HIDIR YEDEK ORTA SERBEST
15 ALİBEY TOSUN YEDEK ORTA ESNAF
1 HÜSEYİN COŞAR KONTENJAN YÜKSEK İLAHİYATÇI
2 ABDULLAH KOZANOĞLU KONTENJAN YÜKSEK SERBEST
1 8 03/03/2024  09:26
OR/54
BOYABAT İLÇESİ SEÇİM ÇEVRESİ
BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
İYİ PARTİ
S. NO ADI SOYADI ADAYLIK TÜRÜ ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ABDURRAHMAN BAŞDEMİR ASIL YÜKSEK AVUKAT
2 KÜBRA NUR SULTAN TÜRKMEN ASIL YÜKSEK AVUKAT
3 ALP ÖMER SÜTCÜOĞLU ASIL YÜKSEK ESNAF
4 MEFTUN HEKİMOĞLU ASIL İLK ESNAF
5 İBRAHİM BAŞKALE ASIL ORTA EMEKLİ
6 İSMAİL SELÇUK SARIÇAM ASIL ORTA ESNAF
7 MUAMMER KARABÜBER ASIL İLK ESNAF
8 HÜSEYİN SAVAŞ ASIL İLK EMEKLİ
9 RESÜL KARAKOYUN ASIL İLK İŞÇİ
10 HAKAN ÖZ ASIL İLK İŞÇİ
11 HALİL ERDOĞAN ASIL İLK ESNAF
1 MUSTAFA ERDEM KONTENJAN ORTA ESNAF
2 ABDULLAH KARACA KONTENJAN YÜKSEK ÇEVİRMEN
2 8 03/03/2024  09:26
OR/54
BOYABAT İLÇESİ SEÇİM ÇEVRESİ
BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
YENİDEN REFAH PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ADAYLIK TÜRÜ ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 CEMAL KAAN KAMBUROĞLU ASIL YÜKSEK ESNAF
2 ERDAL SARI ASIL ORTA ESNAF
3 SELVER ÖZEN ASIL ORTA ESNAF
4 RAMAZAN ÖNCÜ ASIL ORTA ESNAF
5 HAKKI BARBAROSOĞLU ASIL ORTA İŞLETMECİ
6 ÜMİT KÖSE ASIL İLK ESNAF
7 HÜDA ATİK ASIL İLK ESNAF
8 MAHMUT DEMİRCAN ASIL ORTA ESNAF
9 FARUK KÜREKCİ ASIL ORTA EMEKLİ
10 HASAN YILMAZ ASIL İLK ESNAF
11 RECEP SAKA ASIL YÜKSEK EMEKLİ
12 HÜSEYİN ÖZCAN ASIL ORTA EMEKLİ
1 HACER YILMAZ YEDEK YÜKSEK EV HANIMI
2 EBRU GÜNGÖRDÜ YEDEK ORTA EV HANIMI
3 MEHMET YAŞAR MENTEŞOĞLU YEDEK YÜKSEK TEKNİKER
4 MİKAİL SOLMAZ YEDEK ORTA İŞÇİ
5 SAİME ARLI YEDEK YÜKSEK ÖĞRETMEN
6 İSMAİL HAZER YEDEK İLK İŞÇİ
7 NERMİN UNAN YEDEK YÜKSEK ÖĞRETMEN
1 BEDİA YAYLA KONTENJAN ORTA EV HANIMI
2 AYŞENUR TÜRKMEN KONTENJAN YÜKSEK YÖNETİCİ ASİSTANI  

 

OR/54
BOYABAT İLÇESİ SEÇİM ÇEVRESİ
BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ADAYLIK TÜRÜ ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ONUR SEZER ASIL YÜKSEK MUHASEBE ÇALIŞANI

 

OR/54
BOYABAT İLÇESİ SEÇİM ÇEVRESİ
BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ADAYLIK TÜRÜ ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 SÜLEYMAN SÜTCÜOĞLU ASIL YÜKSEK ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ
2 YAŞAR ÇİL ASIL YÜKSEK ZİRAAT TEKNİKERİ
3 MAKBULE EKER ASIL İLK KUAFÖR
4 AYŞE KARATAŞ ASIL ORTA MUHASEBECİ
5 İSMET UYSAL ASIL ORTA EMEKLİ
6 İSMAİL BEYAZCA ASIL YÜKSEK EMEKLİ
7 DÖNDÜ KARTAL ASIL ORTA EMEKLİ
8 ŞERAFETTİN UÇAL ASIL YÜKSEK EMEKLİ
9 RAMAZAN BÖLÜKBAŞ ASIL ORTA İŞ ADAMI
10 NURTEN SOMUNCU ASIL İLK EV HANIMI
11 ŞÜKRÜ KARAKİRAZ ASIL YÜKSEK EMEKLİ
12 İSMAİL ŞAHİN ASIL YÜKSEK EMEKLİ
13 UĞUR KILIÇLI ASIL ORTA İŞÇİ
1 AYHAN EKER KONTENJAN ORTA ESNAF
2 SATILMIŞ ERDOĞAN KONTENJAN ORTA EMEKLİ
OR/54
BOYABAT İLÇESİ SEÇİM ÇEVRESİ
BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ADAYLIK TÜRÜ ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 HALİM ŞAHİN ASIL YÜKSEK EMEKLİ
2 SABRİ KÖSE ASIL ORTA ESNAF
3 NİZAMETTİN ÖZVATAN ASIL ORTA KOOPERATİF BAŞKANI
4 AYŞE ŞAHİN ASIL YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR
5 HAYRETTİN TUNCAY ASIL ORTA EMEKLİ
6 SUDİ FEVZİ GÖKÇE ASIL YÜKSEK ESNAF
7 SATILMIŞ EMRE ÇAKAL ASIL YÜKSEK İŞÇİ
8 OSMAN ONUR ŞARABCI ASIL YÜKSEK İŞ ADAMI
9 ALİ KURNAZ ASIL ORTA EMEKLİ
10 RAMAZAN TEKE ASIL ORTA İŞ ADAMI
11 MEHMET TOPCU ASIL ORTA ESNAF
12 RAMAZAN YURDAKUL ASIL İLK İŞÇİ
13 YALÇIN EREN ASIL İLK EMEKLİ
1 HÜSEYİN ALPEREN ŞAHİN YEDEK YÜKSEK MAKİNA MÜHENDİSİ
1 HÜSEYİN ÇELİKKOL KONTENJAN YÜKSEK MAKİNA MÜHENDİSİ
2 PERİHAN DEMİRAY KONTENJAN ORTA ESNAF
7 8 03/03/2024  09:26
OR/54
BOYABAT İLÇESİ SEÇİM ÇEVRESİ
BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
SAADET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ADAYLIK TÜRÜ ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ALİ EROL ASIL ORTA SERBEST
2 EKREM ZEKİ AYYILDIZ ASIL ORTA SERBEST
3 HAYRETTİN FENER ASIL ORTA SERBEST
4 HASAN AYDIN ASIL İLK SERBEST
5 RAGIP ŞENEL ASIL İLK EMEKLİ
6 KENAN TEPELİ ASIL ORTA EMEKLİ
7 RESUL ÖZGÜR ASIL ORTA SERBEST
8 BİLAL MENTEŞE ASIL YÜKSEK SERBEST
9 FATİH BULCA ASIL YÜKSEK SERBEST

 

OR/54
BOYABAT İLÇESİ SEÇİM ÇEVRESİ
BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ADAYLIK TÜRÜ ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ERHAN ÇAM ASIL İLK SERBEST

 

OR/54
BOYABAT İLÇESİ SEÇİM ÇEVRESİ
İL GENEL MECLİSİ ÜYELİĞİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ADAYLIK TÜRÜ ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 İSA BAĞCI ASIL ORTA SERBEST
2 VASFİ KULUÇ ASIL İLK EMEKLİ
3 ÜMİT KESKİN ASIL ORTA SERBEST
1 SÜLEYMAN YALÇIN YEDEK ORTA EMEKLİ
2 RAMAZAN SAKACI YEDEK ORTA ESNAF
3 CEMİL GÜLPINAR YEDEK ORTA ESNAF
OR/54
BOYABAT İLÇESİ SEÇİM ÇEVRESİ
İL GENEL MECLİSİ ÜYELİĞİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
İYİ PARTİ
S. NO ADI SOYADI ADAYLIK TÜRÜ ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 HÜSEYİN ÇİL ASIL YÜKSEK EMEKLİ
2 DURSUN KARAOĞLU ASIL YÜKSEK ESNAF

 

 

OR/54
BOYABAT İLÇESİ SEÇİM ÇEVRESİ
İL GENEL MECLİSİ ÜYELİĞİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
DEMOKRATİK SOL PARTİ
S. NO ADI SOYADI ADAYLIK TÜRÜ ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 CELAL KALELİ ASIL ORTA ESNAF
OR/54
BOYABAT İLÇESİ SEÇİM ÇEVRESİ
İL GENEL MECLİSİ ÜYELİĞİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
YENİDEN REFAH PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ADAYLIK TÜRÜ ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ARİF KARA ASIL YÜKSEK VETERİNER
2 MEHMET ALİ ERSOY ASIL YÜKSEK EMEKLİ
3 HÜSEYİN KARABAŞ ASIL İLK İŞÇİ
OR/54
BOYABAT İLÇESİ SEÇİM ÇEVRESİ
İL GENEL MECLİSİ ÜYELİĞİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ADAYLIK TÜRÜ ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 HASAN KAYA ASIL ORTA EMEKLİ
OR/54
BOYABAT İLÇESİ SEÇİM ÇEVRESİ
İL GENEL MECLİSİ ÜYELİĞİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ADAYLIK TÜRÜ ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 HASAN GÖKÇE ASIL ORTA EMEKLİ
2 ŞÜKRAN BATTALOĞLU ASIL İLK MUHASEBECİ
3 SERKAN KİRENCİ ASIL ORTA ESNAF
OR/54
BOYABAT İLÇESİ SEÇİM ÇEVRESİ
İL GENEL MECLİSİ ÜYELİĞİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
HÜR DAVA PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ADAYLIK TÜRÜ ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 SABRİ ÜZÜM ASIL ORTA ESNAF
OR/54
BOYABAT İLÇESİ SEÇİM ÇEVRESİ
İL GENEL MECLİSİ ÜYELİĞİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
MİLLET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ADAYLIK TÜRÜ ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ABDULLAH ERGÜN ASIL YÜKSEK SERBEST
OR/54
BOYABAT İLÇESİ SEÇİM ÇEVRESİ
İL GENEL MECLİSİ ÜYELİĞİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ADAYLIK TÜRÜ ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 ENES ÇAKIR ASIL YÜKSEK AVUKAT
2 MUSTAFA ŞENER ASIL ORTA ESNAF
3 SALİH YILDIZ ASIL ORTA ESNAF
OR/54
BOYABAT İLÇESİ SEÇİM ÇEVRESİ
İL GENEL MECLİSİ ÜYELİĞİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
TÜRKİYE İŞÇİ PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ADAYLIK TÜRÜ ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 BURÇİN ALIŞKAN ASIL YÜKSEK SOSYOLOG
2 ATA ATAŞ ASIL ORTA ÖĞRENCİ
OR/54
BOYABAT İLÇESİ SEÇİM ÇEVRESİ
İL GENEL MECLİSİ ÜYELİĞİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
DEMOKRASİ VE ATILIM PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ADAYLIK TÜRÜ ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 UFUK AÇIKGÖZ ASIL ORTA EMEKLİ
OR/54
BOYABAT İLÇESİ SEÇİM ÇEVRESİ
İL GENEL MECLİSİ ÜYELİĞİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
SAADET PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ADAYLIK TÜRÜ ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 MUSTAFA AKBAŞ ASIL İLK EMEKLİ
2 TAYFUN YÜKCÜ ASIL ORTA SERBEST
OR/54
BOYABAT İLÇESİ SEÇİM ÇEVRESİ
İL GENEL MECLİSİ ÜYELİĞİ SEÇİMLERİ KESİN ADAY LİSTESİ
VATAN PARTİSİ
S. NO ADI SOYADI ADAYLIK TÜRÜ ÖĞRENİM MESLEĞİ
1 NAZAN ÇIKINTAŞ ASIL YÜKSEK EMEKLİ