Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

MHP Boyabat İl Genel Meclis Aday Adayından Zehir Zemberek Açıklama !

12 Aralık 2023 Tarihinde Boyabat MHP İlçe Başkanlığına aday adaylık başvurusunu yapan Mehmet Gökgöz sosyal medya hesabından zehir zemberek açıklama yaptı.

12 Aralık 2023 Tarihinde

MHP Boyabat İl Genel Meclis Aday Adayından Zehir Zemberek Açıklama !

12 Aralık 2023 Tarihinde Boyabat MHP İlçe Başkanlığına aday adaylık başvurusunu yapan Mehmet Gökgöz sosyal medya hesabından zehir zemberek açıklama yaptı.

18 Ocak 2024 Perşembe akşam saatlerinde sosyal medya hesabından paylaşım yapan yazısını “Omirilik” başlığı ile dile getirmiş. Milliyetçi Hareket Partisi İl Genel Meclis aday adayı  Mehmet Gökgöz;

“OMURİLİK MESELESİ

31 Mart 2024 Mahalli ve Yerel Seçim döneminde doğup büyüdüğüm memleketim Boyabat’ı vilayetimiz Sinop’ta temsil etmek amacıyla 13 yaşımdan beridir görevli olsun gönüllü olsun bağlı bulunduğum mensubu ve üyesi olduğum partim Milliyetçi Hareket Partisinden Sinop İl Genel Meclis Üyesi Aday Adayı olarak yola çıktım.

Lakin kurulan siyasi tezgahta gördüğüm şudur ki;
İttifak adı altında uzun zamandır yapılan birlikteliğin kindar nefret şaibeli rantiyeli ve peşkeş bir ortaklık olduğu zaten aşikar iken benim bu partide artık siyaset yapmamam gereğini ortaya koymaktadır.

Zira kendime ve inandığım değerlere İhanet olur.

Hal böyle iken mevcut ilçe yönetimimizin de kulis ve lobi çalışmaları şahsımı her zaman rahatsız etmişti ve hala da etmekte.!
Kendi ihtirasları uğruna bir camiayı mahvetmek kimsenin hakkı hududu değildir.
Yazık ve heba edilmiştir bütün emeklere ve dahası bu Siyasi bir intihardır.

Genel merkezin Belediye Başkanı adayı olarak uygun gördüğü kardeşim Murat Muslu şahsına münhasır iyi kişiliktir severim sayarım Allah yolunu açık etsin hayırlı uğurlu olsun.

Ama bir gerçek var ki yıllarını teşkilatçı ve örgütçülüğe memleketçiliğe partisine adamış bir önceki dönem Belediye Başkanı adayı olmuş Şükrü Kaya, yine aynı şekilde bürokrat herkes tarafından olur gören dört gözle beklenen işte bununla olur denen geçmiş dönem milletvekili adayı olan Mustafa Meftun Çağlar, yine aynı şekilde öyle yada böyle güncel olarak milletvekili adayı olmuş ve kısa sürede partisi adına cefa çekmiş bir İsmail Büyükkayıkçı’yı bir kalemde silen fiskos ve dedikodu yuvası olmuş kahvehaneye dönen ve çantacı Şabanağların vakit öldürdüğü Darülacezeye dönen ve güya parti adına konuşan vizyonu olmayan mankurt Yelekli Deyyusların bu partiye yararından çok zararı olduğu mevcut durumla ortadadır.

Bu güruh Boyabat’ta Milliyetçi Hareket Partisini belediye olarak görmek istemiyor ve bile bile partimize zarar verip başkalarına peşkeş çekiyorlar.
Böyle bir üst akılla asla olmaz olamaz.

Şimdi mevcut ilçe yönetimi taraf oldukları ve destekledikleri aday için
(Mustafa Meftun Çağlar) verdikleri taahhütleri olumlu ve olumsuz yerine getirmek zorundadırlar.

“Söylenen sözler bellidir bu bir dik duruş ve Omurga sorunudur.”

Sizi ve adayınızı (adaylarınızı) kaale almayan sizi hiçe sayan bir Genel Merkez karşısında gereğini Mertçe yapın!

Sinop merkezde tabela partisi olan partimi Boyabat’ta da tabela partisi olarak görmek istemiyorum.

Hal böyle iken;
Parti mensuplarının eleştirisine kapalı kendi göbeğini kendi kesen bir yönetimle aynı yolda yürümek şahsım için Zuldür.

Ve bu haseple;
Milliyetçi Hareket Partisi üyeliğimden ve
31 Mart 2024 Mahalli ve Yerel Seçimlerinde ki
Sinop İl Genel Meclis Üyesi Aday Adaylığımdan da
İstifa ediyorum.

Saygılarımla Arz ederim.
MEHMET GÖKGÖZ
18.01.2024 20:40″ ifadelerine yer vermiş. Şimdi Boyabat’ta gözler Milliyet Hareket Partisi İlçe Başkanlığına çevrildi. Süreç içinde yeni istifalara yaşanacak mı?

 

MHP Boyabat İl Genel Meclis Aday Adayından Zehir Zemberek Açıklama !

YORUMLAR

4 adet yorum var

  1. Peşinden koştuğunuz parti değil kişidir. Desteklediğin kişi aday olmadığı sürece aynı hareketi yapardın. Seni de desteklediğin adayıda biliyorum, yapmak istediğiniz ortada istifa eden diğer aday adayları ile aynı. Bugüne kadar herkes herşeyi doğru yaptıda bugün mü yanlış yapıldı. Komedi filmi gibisin

  2. KÖYLÜ’ye ;ulan beyefendi beni tanımadığın belli ve ulan beyefendi sonradan görme , eğer ananın babanın oğlu isen delikanlı ol da karşıma çık bunları yüzüme söyle, sen ne biliyorsun da konuşuyorsun dürzü!değil sen seni azmettirenin dahil yalancısınız bana istediğin yerden ve kişiden ulaşabilirsin yerim yurdum belli bekliyorum

  3. Selim Özdemir denen zat’a;Benimle oturup kalkmayan ve beni tanımayan birisin ki senide ben tanımıyorum.Kardeşim seçim süreci boyunca hiçbir adayı desteklemedim bunu çevrem ve parti yönetim ve üyeleride iyi bilir.Bedavadan bi naneyi de bilmeden dışarıdan yorum yapıp beni tahrik etme e mi.Gel yanıma yerim yurdum belli ben sana hem çay ikram edeyim hemde tane tane anlatayım.(İzah etmek zorunda değilim ama çamurunuz bana yapışmaz bunu da bil)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Boyabat Eğlence Köyünde yaşlı kadın
Sıradaki Haber Boyabat’ta Kadın İntihar Ederek Yaşamına Son Verdi