Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Durağan Belediye Başkanı Kılıçaslan İlçesinin Asil Sorunlarını Öncelik Tanıdı

Durağan Belediye Başkanı Kılıçaslan İlçesinin Asil Sorunlarını Öncelik Tanıdı Durağan belediye başkanı Ahmet Kılıçaslan ve Durağan Ak Parti teşkilatının uyumlu çalışması ilçeye hizmet getiriyor.

Durağan Belediye Başkanı Kılıçaslan

Durağan Belediye Başkanı Kılıçaslan İlçesinin Asil Sorunlarını Öncelik Tanıdı

Durağan belediye başkanı Ahmet Kılıçaslan, Durağan Ak Parti teşkilatı ve halk ile uyumlu çalışması ilçeye hizmet getiriyor.

İlçenin asil sorunlarını ön plana alan ve halk ile iç içe bulunarak vatandaşların sorunlarını masaya yatıran Durağan belediye başkanı Ahmet Kılıçaslan belediye olarak asil sorunlara öncelik vererek ilçesine şu hizmetleri getirdi.

Durağan İlçesinin Kanalizasyon, yağmur suyu hatları tamamen yenilendi. Yaklaşık 100 yıllık yatırım yapıldı. İçme suyu hatları yenilendi. Altyapı tamamlandıktan sonra üstyapı parke ve asfalt çalışması ile tamamen bitti.
Sinop’ta ikinci olan en büyü İlçemizde olan Atıksu Arıtma tesisi yapıldı. Belediyenin kendi adına çalıştırdığı kum olacağı açıldı. Doğalgaz, TOKİ, Küçük Sanayi Sitesi, Canlı Hayvan Pazarı, İtfaiye Binası inşaat çalışmaları devam ediyor. 2014 yılında 11 araç kullanılır haldeyken Belediyeye hibe olarak 18 araç kazandırılarak 29 araç kullanılır hale getirildi. Vatandaşların kullanacağı piknik alanları temizlik hizmetlerimiz tarafından sürekli elden geçirilerek doğanın temiz kalması sağlanıyor. Tarihi Durakhan ismine uygun bir şekilde restore edilerek hizmete sunuldu

Durağan Belediye Başkan Ahmet Kılıçaslan hizmetleri arasında Altınkaya mahallesinde yıllardır kangren haline dönüşmüş gölet altı tapu sorununu da çözüme kavuşturarak, hak sahiplerinin sorunları çözüldü. Durağan’a bağlı 28 köyün çöpleri belediye tarafından alınıyor. Kapalı pazar  yeri projesi tamamlandı.  Buzluk tabiat Parkı proje ihalesi yapıldı. İkiz göletler yürüyüş yolu çalışmadı Gökırmak yürüyüş yolu ve bisiklet yolu bitti. Cenaze işleri evinden mezarına kadar bedava hizmet veriyor. Proje ihalesi bitti yıl sonuna yakın yapım ihalesi öğrenci yurdu yeri Durağan belediyesi tarafından imarda ayrıldı. İkiz göletler, Gökırmak Sosyal Tesisi ile Şahin Tepesi sosyal tesisler özelleştirilerek halkın hizmetine sunuldu. Gökırmak kenarı yürüyüş yolu tamamlandı. Vatandaşa kesintisiz hizmet sunmak, sorunların dinlenmesi için   beyaz masa kurdu ve 30 dan fazla personel emekli olup tazminatları ödeme yaptı

Durağan Belediye Başkanı Kılıçaslan İlçesinin Asil Sorunlarını Öncelik Tanıdı