Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“Durağan AK Parti’de İlaç Yolsuzluğu Skandalı: Tüm Yönetim İstifa Etti”

Durağan AK Parti ilçe başkanı Eczacı Hasan Yıldırım’ın ilaç yolsuzluğu iddiaları nedeniyle görevden ayrılması, parti içinde şok etkisi yarattı.

Durağan AK Parti ilçe

“Durağan AK Parti’de İlaç Yolsuzluğu Skandalı:
Tüm Yönetim İstifa Etti”

Durağan AK Parti ilçe başkanı Eczacı Hasan Yıldırım’ın ilaç yolsuzluğu iddiaları nedeniyle görevden ayrılması, parti içinde şok etkisi yarattı. Yaşanan skandalın ardından siyasi arenada büyük çalkantılar yaşanırken, ilçe başkanlığından görevden ayrılan Hasan Yıldırım’ın istifası, tüm parti yönetimini de etkiledi.

AK Parti Durağan İlçe Teşkilatı’nda tüm yönetim kurulu üyeleri, istifa etti. Parti yönetiminin tamamının istifası, Durağan siyasetinde tarihi bir dönüm noktası olarak kayıtlara geçti. İlaç yolsuzluğu skandalının parti içindeki tüm katmanları etkilemesi ve kamuoyunun dikkatini çekmesi, alınan bu radikal kararın kaçınılmaz bir sonucu olarak değerlendiriliyor.

 

 

AK Parti Genel Merkezi, yaşanan bu süreçte temiz bir sayfa açarak toplumun güvenini yeniden kazanmayı hedefliyor. İstifa eden yönetim kurulu üyelerinin yerine yeni isimler atanacak ve siyasi arenada bir yeniden yapılanma süreci başlayacak.

Ak Parti İlçe Başkanı Eczacı Hasan Yıldırım’ın ilaç yolsuzluğu iddiaları ve İl Genel Meclisi üyesinin uyuşturucu ticaretinden hüküm giymesiyle iyice yıpranan Ak Parti kalesi Durağan’da genel seçimlerde oylarının önemli bir bölümünü Büyük Birlik Partisi’ne kaptırmıştı.

Ak Parti’nin toplumun tüm kesimlerini kucaklayacak yıpranmamış isimlerle yeni bir kadro kurması ve halkın güvenini yeniden kazanmaya odaklanacağı siyaset kulislerinde konuşuluyor. Şimdi tüm gözler, AK Parti Genel Merkezinin gelecekte nasıl bir yol izleyeceğine çevrilmiş durumda.

Kaynak: Sinop Dergisi