Boyabat Yağmur Duası İçin Karacaören Köyüne Akın Etti
Boyabat Karacaören Köyünde yapılan yağmur duası etkinliğine yoğun ilgi vardı.
Öğlen namazına müteakip başlayan etkinlik vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gösterdiler. Yaklaşık 3 yıldır virüs nedeniyle ara verilen yağmur duaları bu yıl bir nebzede olsa Boyabat’a bağlı bazı köylerimizde gerçekleştirildi.02 Haziran Cumartesi günü Boyabat Karacaören köyünde yapılan yağmur duasında vatandaşlara keşkek, pilav ve et yemeği ikram edildi