Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

 

Boyabat Çöplüğünde Yangın Halk Sağlığını Tehlikeye Atıyor Katı Atık Tesisi Nerede?

Bugün öğlen saatlerinde  Boyabat çöplüğünde meydana gelen yangına Boyabat İtfaiye ekiplerinin müdahalesi  ile kontrol altına alındı.

Bugün öğlen saatlerinde  Boyabat

Boyabat Çöplüğünde Yangınlar Halk Sağlığını Tehlikeye Atıyor Katı Atık Tesisi Nerede?

Bugün öğlen saatlerinde  Boyabat çöplüğünde meydana gelen yangına Boyabat İtfaiye ekiplerinin müdahalesi  ile kontrol altına alındı.

20 Ağustos 2023 Saat 12.00 sıralarında meydana gelen yangına Boyabat İtfaiye ekipleri müdahale ederek kısa sürede çevreye yayılmadan  kontrol altına alarak söndürdüler. Yangının dumanları kilometrelerce uzaktan böyle görüntülendi. Son 1 aydır meydana gelen  Boyabat belediyesine ait çöplükte çıkan yangınlar akıllara Boyabat belediye  ve diğer belediyeler ile yapılarak hizmete girecek denilen yılan hikayesine dönen katı atık  tesisini akıllara getirdi. Gazetelere ve sosyal medyaya boy boy poz vererek adeta bitmiş ve hizmete girmiş gibi lanse eden siyasetçiler;

Kamuoyu Adına Soruyoruz

Yılan hikayesine çevirdiğiniz katı atık tesisini bitirmeyi düşünüyor musunuz? Yoksa bir kaç ay sonra nasılsa seçimler var. Seçimlere yakın bitiriyoruz havası ile vatandaşa yeni hikayeler mi sunacaksınız? Daha açılmadan tesisin dökülmeye başladığı söyleniyor. Tesis de fiyasko mu acaba?

 

Boyabat Çöplüğünde Yangınlar Halk Sağlığını Tehlikeye Atıyor Katı Atık Tesisi Nerede? Boyabat Çöplüğünde Yangınlar Halk Sağlığını Tehlikeye Atıyor Katı Atık Tesisi Nerede?