Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

BAŞKAN KENAN ARAL GÜVEN TAZELEDİ

BAŞKAN KENAN ARAL GÜVEN TAZELEDİ Sinop Mübadele ve Balkan Halkları Kültür Araştırmaları ve Dayanışma Derneğinin 4. Olağan Genel Kurulu, Kuru Çeşme Sokaktaki Dernek binasında yapıldı.

BAŞKAN KENAN ARAL GÜVEN

BAŞKAN KENAN ARAL GÜVEN TAZELEDİ

Sinop Mübadele ve Balkan Halkları Kültür Araştırmaları ve Dayanışma Derneğinin 4. Olağan Genel Kurulu, Kuru Çeşme Sokaktaki Dernek binasında yapıldı.

Tek liste halinde gidilen genel kurulda, genel kurula katılanların oylarının tamamını alan Kenan Aral 4. Kez Dernek Başkanlığına seçildi.

Başkanlığa 4. Kez tekrar seçilen Aral yaptığı açıklamada Yönetim Kurulumuz ile bizleri bu göreve tekrar layık gören tüm üyelerimize ve Mübadil hemşerilerimize çok teşekkür ederiz, geçtiğimiz dönemlerde dernek olarak hep beraber çok başarılı projelere imza attık, yaklaşık 0n senedir dernek olarak Sinop İlimize ve Ülkemize Balkan ve Rumeli kültürünü tanıtmak, gelecek nesillere aktarmak olduğunu belirterek bundan sonra da Yönetim olarak Sinop ve ülke kültürüne, turizmine her türlü katkıyı sağlamak için çaba göstereceklerini ve bu konuda Kamu kurum ve kuruluşları, Sivil Toplum Örgütleri, dernekler, vakıflar ve Üniversiteler ile her türlü işbirliğine hazır olduklarını ifade etti

Sinop Mübadele ve Balkan Halkları Kültür Araştırmaları ve Dayanışma Derneğinin