Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Ak Parti Boyabat Belediye Başkan Adayı Ferhat Yıldız Proje Tanıtımı Yaptı

Ak Parti Boyabat Belediye Başkan adayı Ferhat Yıldız halka seslendi 31 Mart Yerel Seçimlerinde Adalet ve Kalkınma Partisi  Boyabat Belediye Başkanı adayı Ferhat Yıldız ‘’Aday ve Proje tanıtım ‘’ toplantısında halka seslendi.

Ak Parti Boyabat Belediye

Ak Parti Boyabat Belediye Başkan Adayı Ferhat Yıldız Proje Tanıtımı Yaptı

Ak Parti Boyabat Belediye Başkan adayı Ferhat Yıldız halka seslendi 31 Mart Yerel Seçimlerinde Adalet ve Kalkınma Partisi  Boyabat Belediye Başkanı adayı Ferhat Yıldız ‘’Aday ve Proje tanıtım ‘’ toplantısında halka seslendi.  Adalet Bakanı Yılmaz Tunç’un katılımıyla gerçekleştirilen programda  konuşan Başkan Adayı Yıldız ; ekmeğini yediği Boyabat’a vefa borcu olduğunu ifade etti.

Saygı Duruşu ve  İstiklal Marşı’nın ardından başlayan programda sahneye ilk olarak Adalet Bakanı Yılmaz Tunç geldi. ‘’  Bu güzel ve sıcak karşılamanızdan dolayı çok teşekkür ediyorum. Boyabat’ımız kadim şehir güzel insanların şehridir. Boyabat her daim Cumhurbaşkanımıza destek vermiş bir şehirdir. Boyabat’a şükran borçluyuz. Ben Boyabat’a yabancı birisi değilim. Burada çok arkadaşlarım var. Boyabat’ı gençlik yıllarımdan tanırım. Aynı mahallede Boyabatlılarla birlikte uzun süre yaşadım. Boyabat’ımız özellikle geçtiğimiz 17 seçimde Ak Parti ve Recep Tayyip Erdoğan’dan yana olmuştur. 18. Sandıkta da yine Boyabat’tan rekor bir oy bekliyorum .Hizmet eden diğer başkanlarımız bayrağı yeni başkanımız Ferhat Bey’e devredecekler inşallah. Boyabat gerçek belediyecilikle devam  edecek. Bizde sizlerin güvenine layık  olmak için gecemizi gündüzümüze katmaya devam edeceğiz. Türkiye Yüzyılı İnşaası süreci başlamıştır. Dünya’da Adaleti ve Hukuku sağlamaya, mazlumları savunmaya devam ederiz inşallah. Hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum. ‘’ dedi.
Daha sonra sahneye çıkan Başkan adayı Ferhat Yıldız şunları söyledi; ‘’Boyabat’ımız için hazırladığımız proje ve aday tanıtım toplantısına hepiniz hoş geldiniz. Ben bu topraklarda doğdum, büyüdüm ve yaşamımı devam ettiriyorum. Ekmeğini yediğim suyunu içtiğim memleketime sevdam var vefa borcum var. Boyabat’ımızı hak ettiği hizmetlere kavuşturmak, gençlerimize çocuklarımıza miras bırakacağımız, yaşamaktan gurur duyacakları bir şehir emanet etmek için yola çıktık. Bu yolda sizden kardeşlerimizin desteği ve dualarıyla ilçemizi geleceğe taşıyacağız. Bu vesileyle ilçemize bu  zamana kadar hizmet etmiş, tam milletvekillerimize, il başkanlarımıza, belediye başkanlarımızı , ilçe başkanlarımıza ve teşkilat mensuplarımıza bir kez daha şükranlarımı sunuyorum. Kıymetli hanımefendiler, kuruluşundan bugüne kadar kapı kapı dolaşıp bu davayı anlattınız. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a yol arkadaşı oldunuz, bizlere anne kardeş oldunuz. Dualarınızı hiç eksik etmediniz eskiden olduğu gibi bugünde fedakarlık yaparak bizlere omuz ve güç vermeye devam ediyorsunuz. Çıktığımız bu yolda sizler için gece gündüz çalışacağıma sizleri mahcup etmeyeceğime söz veriyorum. Rabbim sizleri başımızdan eksik etmesin.

Sevgili genç kardeşlerim ben bu yola sizlerle çıktım. Boyabat‘ımızın sokaklarında sizlerle yürüdüm. Gece gündüz demeden çalıştınız büyük gayret gösterdiniz. Şimdi benimle birlikte tekrar yola çıktınız. Ben gücümü sizlerden alıyorum. Bu can bu bedende olduğu müddetçe arkanızda durmaya abiniz olmaya devam edeceğim. Hepinizi gözlerinden öpüyorum.