logo

WHO’YA İTAAT ETMEYEN İTALYAN DOKTORLAR KORONAVİRÜS SIRLARINI KEŞFETTİ Mİ?

İnsanlığa savaşı, göz yaşını, zulüm, açlık, sefalet, istismar,sömürü ve kargaşayı layık gören ve bunun için sistemleri ni kurarak dünyayı dizayn eden, kendilerini ise dünyanın efendisi olarak gören küresel güçlerin bu işleri ellerindeki sınırsız güç, para,silah ve dünyayı şekillendiren büyük fonlar ve dünya çapında faaliyet sürdüren ve saymakla bitirilemeyecek kadar büyük örgütleri kanalıyla kolaylıkla başarabildikleri görülmektedir.
Sosyolojik olarak ta toplumları, alışkanlıklarını hatta devlet yönetim şekillerini bile düzenleyen; etkileri ortada, kendileri yarı görünmez durumda olan bu güçler ve kullandıkları kaynaklar artık yavaş yavaş anlaşılmaya başlanmıştır.
Son coronavirüs olayları nedeniyle Dünyanın en fazla kayıp veren ülkelerinden İtalya’da ki bu durumla ilgili bir haberi de paylaşmakta fayda gördüm. Olabilir mi? Araştırıp doğruluğunu teyit etmek ve gereğine göre hareket etmek elbette ki ilgili sağlık kurullarının işidir.

Dünya Sağlık Örgütünün Coronavirüsten ölenlere otopsi yapmayın talimatına İtalyan doktorlar itaat etmediler ve ölüme neden olan şeyin VİRÜS DEĞİL, BAKTERİ olduğunu buldular. Bu kan pıhtılarına neden oluyor ve hastanın ölümüne neden oluyor.
İtalya “Yaygın damar içi pıhtılaşması”ndan (Thrombosis) başka bir şey olmayan Covid-19 denilen şeyi bertaraf ediyorlar.

Ve onunla savaşmanın yolu, yani tedavisi “antibiyotikler, iltihap gidericiler ve antikoagülantlar” iledir. ASPİRİN bu hastalığın zayıf şekilde tedavi edildiğini gösteriyor.
Dünya için bu sansasyonel haber, Covid-19 tarafından üretilen cesetlere otopsi yapan İtalyan doktorlar tarafından üretildi.
İtalyan patologlara göre başka bir şey daha var, “Solunum cihazları ve yoğun bakım birimleri hiç gerekli değildi”
Bundan dolayı İtalya’da protokollerin değiştirilmesi başladı, İtalya’ya göre küresel salgın WHO tarafından meydana çıkarıldı ve yükseltildi, bu tedaviyi Çinliler biliyordu ve iş yapmak için bildirmediler.

Bakteri, aynı zamanda iltihap ve oksijen yetmezliği üreten 5G elektromanyetik radyasyon ile çoğaltılıyor. Covid-19’a yakalananların tek yapmaları gereken 100 mg Aspirin ve Apronax veya Parasetamol almak. Bunun nedeni, koronavirüsün kan pıhtılaşmasına neden olduğunun gösterilmesidir, bu da bedenin damarda kan pıhtılaşması geliştirmesine mecbur bırakır ve kan akmaz ve kalbe ve akciğerlere oksijen taşımaz, bu da nefes alamaması nedeniyle insanın hızla ölmesi ile sonuçlanır.

İtalya’da doktorlar ölü bedeni kestiler ve kol ve bacakları ve bedenin diğer kısımlarını açtılar ve damarların kan ile genişlediğini ve kanın pıhtılaştığını kavradılar ve tüm damarlar ve arterler pıhtılar ile doluydu, bu kanın normal şekilde akmasını ve tüm organlara, başlıca beyne, kalbe ve akciğerlere oksijen taşımasını engeller ve hastanın ölümü ile sonuçlanır.
Bu teşhisi keşfedince, İtalyan Sağlık Bakanı hemen koronavirüs tedavi protokollerini değiştirdi… ve hastalara 100 mg Aspirin ve Apronax vermeye başladı.

Ve bu hastalar iyileşmeye başladılar, bu yeni yöntemin sonucu olarak, Sağlık Bakanlığı tek bir günde 14,000 den fazla hastayı evlerine gönderdi. İtalya standardı bozdu, çünkü onlar zaten bunalmışlardı ve binlerce ölümün ciddi kaosu içindeydiler.

Şimdi WHO bir çok ölümü örtbas ettiği ve dünyada birçok ülkede ekonomi çöktüğü için dava edilecek; bedenlerin otopsi yapılmadan hemen yakılmasını veya gömülmesini ve bunların son derece kirletici olarak etiketlenmesini neden emrettikleri şimdi anlaşılıyor.

 

Gölge Adam

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ