Başlık
Başlık

Vicdansız Sürücü!

Vicdansız Sürücü! Sinop’ta otomobiliyle ara sokaktan geçen bir sürücünün yol ortasındaki köpeği ezme anı güvenlik kamerasına böyle yansıdı.  Köpeğin üzerinden geçen sürücü, umursamadan yoluna devam etti.

11 Mart 2023 92 views 0

Vicdansız Sürücü!

Sinop’ta otomobiliyle ara sokaktan geçen bir sürücünün yol ortasındaki köpeği ezme anı güvenlik kamerasına böyle yansıdı.  Köpeğin üzerinden geçen sürücü, umursamadan yoluna devam etti.

 

OTOMOBİLİYLE KÖPEĞİ EZDİ, ARKASINA BAKMADAN UZAKLAŞTI

 

Olay, 9 Mart günü sabah 08.30 sıralarında Sinop Meydankapı Mahallesinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, 3 sokak köpeği mahallenin ortasında bulunduğu sırada otomobiliyle sokaktan geçen sürücü, köpeklerden birini ezerek arkasına bile bakmadan devam etti. Acı içinde kıvranan ve arka bacaklarından topallayan köpeği mahalleliler veterinere götürdü. Köpeğin vücudunda kırıklar olduğu, ilk anda iç kanama geçirdiği ve durumunun halen kritik olduğu öğrenildi.

Mahalle sakinleri bir canlıya yapılan bu vicdansızlık karşısında”  köpeğin canı yandığı gibi onun da canı yansın. Bu tarz insanların cezasız kalmamasını istiyorum başka bir beklentim yok. Bu hayvanların bizler gibi özgürce yaşamasını, sokakta rahat şekilde dolaşmasını istiyorum” ifadelerine yer verdiler

Vicdansız Sürücü!

BENZER KONULAR
YORUM YAZ


Başlık
Başlık
Başlık
Vefat Edenler