Başlık

SİNOP’TA KAMUOYU UYUMDAN MEMNUN!

AK Parti Sinop Milletvekili Nazım Maviş, AK Parti İl Başkanı Uğur Giresun ve beraberindeki heyet ile Sinop 15 Eylül Gazeteciler Cemiyetinde, Sinop’a yapılacak olan projeyi anlattı. Maviş, konuşmasının bir bölümünde Sinop Valisi Erol Karaömeroğlu’na teşekkür ederek

24 Ocak 2021 0 views 0

24 Ocak  2021 AK Parti Sinop Milletvekili Nazım Maviş, AK Parti İl Başkanı Uğur Giresun ve beraberindeki heyet ile Sinop 15 Eylül Gazeteciler Cemiyetinde, Sinop’a yapılacak olan projeyi anlattı. Maviş, konuşmasının bir bölümünde Sinop Valisi Erol Karaömeroğlu’na teşekkür ederek; “Bir büyük teşekkürü de Sinop Valimize ediyorum. Gerçekten Sinop’umuza geldiği günden bu yana, hep birlikte Sinop için her konuda, gönül birliği yapan, el birliği yapan ve Sinop için her konuda elini ve gövdesini taşın altına koyan valimizle birlikte bu mücadeleyi yürüttük.” dedi. Öte yandan, AK Parti Sinop İl Başkanı Uğur Giresun ise Sinop Belediye Başkanı Barış Ayhan’a  da teşekkür etmesi kamuoyunda takdirle karşılanırken, siyasetin karşılıklı bu tavrı kamuoyunda en çok konuşulanlar arasında yer alıyor.

AYLARDIR MÜCADELE EDİLİYORDU!
Orman Bölge Müdürlüğü’nün tekrardan Sinop alınması için yaklaşık yedi aydır yapılan çalışmalar nihayetinde sonuç verdi. Kentin bürokrasisi ve siyasetinin istikrarlı ve mücadeleci tutumu sayesinde, yaklaşık olarak  200 milyon liralık  para akışı Sinop’ta dönmüş olacak. 510 köyden, 459’u orman köyü statüsü taşıyan Sinop’ta binlerce kişiye ekmek kapısı olacak.

VATANDAŞTAN TAM NOT!
Sinop’ta son dönemde yapılması planlanan projeleri yerinde bulan Sinoplu vatandaşlar; “Devleti, siyaseti, stk’ları ile birlikte Sinop, tarihinde görmediği ılıman iklimi yakalamıştır. Bu uyum hiç şüphesiz kentin yarınlarına olacaktır. Bizi yönetenler apolitik bir tutum sergiliyor. Bizde Sinoplular olarak bu iklime uyum sağlamak zorundayız. Her birimize görev düşüyor. Umarız planlanan projeler tamamlanır. Onlar birbirlerine teşekkür ediyor, bizde hepsine teşekkür ediyoruz.” Diye konuştu.

Haber:Ajanssinop

Başlık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Başlık Başlık BaşlıkBaşlık
Vefat Edenler