logo

Sinop Valisi Köksal Şakalar Boyabat’ı Ziyaret Etti

Sinop Valisi Köksal Şakalar beraberinde İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Halil Altınbaş olmak üzere Boyabat ilçesinde iadeyi ziyaretlerde bulundu.

Vali Şakalar, ilk olarak İlçe Kaymakamı Fatih Aksoy’u makamında ziyaret etti. Vali Şakalar, Hükümet Konağı bahçesinde Kaymakam Aksoy, Belediye Başkanı Şefik Çakıcı, İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Murat Keskin, İlçe Emniyet Müdür Vekili Hasan Fehmi Talay ve daire amirleri tarafından karşılandılar.

Şakalar, İlçe Kaymakamlığında ilçe hakkında bilgi aldıktan sonra İlçe Jandarma Komutanlığı, İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Boyabat Belediyesi’ni de ziyaret ederek kısa süreli sohbetlerde bulundu.

Vali Şakalar son olarak Bitlis’te PKK’lı teröristlerle çıkan çatışmada yaralanan Gazi Jandarma Astsubay Muhammet İbrahim Kurt’u Çamlıca Mahallesi’ndeki evinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Vali Şakalar, Muhammet İbrahim Kurt’la bir süre sohbet edip durumuyla ilgili bilgi aldıktan sonra ziyaretini tamamlayarak Sinop’a hareket etti.

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ