Başlık
Başlık

Sinop Üniversitesi işbirliğinde Temel Dış Ticaret Eğitimi düzenlenecektir.

Sinop Ticaret ve Sanayi Odası, Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası ve Sinop Üniversitesi işbirliğinde Temel Dış Ticaret Eğitimi düzenlenecektir.

12 Mart 2022 22 views 0

Firmalarımızın kapasite, beceri ve rekabet edebilirliğini arttırarak ilimizin ve bölgemizin ekonomik gelişimine katkıda bulunmak adına Sinop Ticaret ve Sanayi Odası, Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası ve Sinop Üniversitesi işbirliğinde Temel Dış Ticaret Eğitimi düzenlenecektir.

30 saat olarak kurgulanan eğitim, üyelerimize ücretsiz olarak sunulacak olup, eğitimi başarıyla tamamlayan ve eğitim sonunda yapılacak sınavı kazanan kursiyerlere sertifika takdim edilecektir. Mart ayı içerisinde düzenlenecek olan eğitim, çevrimiçi olarak Sinop Üniversitesi akademisyenleri tarafından gerçekleştirilecektir.

İlk etap eğitimler için kontenjanlar sınırlı olup, başvurular arasında özellikle ihracat yapan/yapabilme potansiyeli bulunan firmalarımız ile kurum ve kuruluşlarımızın dış ticaret alanında çalışan personelleri önceliklendirilecektir.

Bu bağlamda, eğitimlerde yer almak isteyen üyelerimizin, taleplerini 14.03.2022 Pazartesi günü Saat 16:00’ya kadar (0368) 315 1203 numarasından ya da iletisim@boyabattso.org.tr adresine firma adı ve iletişim bilgisi olarak bildirmeleri beklenmektedir.

Bildirim yapan üyelerimize geri dönüş sağlanacaktır.

Eğitim 15 Mart 2022 Salı günü başlayacak olup, program takvimi ekte sunulmuştur.

Ek: Dış Ticaret Eğitimi Sertifika Pogramı Ders Programı

BENZER KONULAR
YORUM YAZ


Başlık
Başlık
Başlık
Vefat Edenler