logo

Seyir Kulesinin Işıklarının Yanmamasına Vatandaş Tepkili !

1 Aralık 2019 Boyabat belediyesinin Erenlik mevkinde bulunan park içine yaptırmakta olduğu seyir kulesinin ışıklarının yanmamasına bazı vatandaşlar tepki gösteriyor.

 

Boyabat belediye başkanının  abat şehir olarak nitelendirdiği , ilçemize yapılan ve bazı yandaşlar tarafından dünyanın 8 harikası  olmaya aday bir eser olarak nitelendirdikleri  ve  yapımı hala devam etmekte olan seyir kulesinin ışıklarının tekrar yanması için bazı vatandaşlar,  Boyabat belediyesinin harekete geçmesini istiyorlar. 

Tepki gösteren bazı vatandaşlar ise “balkona çıkıp çayımızı yudumlarken o ihtişamlı  kulemizi izliyorduk, neden 4-5 gündür bizi bu göz zevkinden mahrum bırakıyorlar? ifadelerine yer veriyorlar. Bazılarına göre de “alışmıştık, kulemizin yanıp sönen ışıklarını akşamları sosyal medya hesabımızdan da paylaşıyorduk, acilen kulemizin ışıkları yanmalıdır  marka şehir kolay olunmaz”. Bazıları da madem bu kadar masraf edilerek yapıldı ve madem ki uçaklar buranın üstünden geçerken burası neresidir diye merak edecekler veyahutta bir helikopter kazayla buraya çarpsa bunun sorumlusu şimdi kim olacak demektedirler. Bu ışıkların yanmaması utanç verici” diye  serzenişte bulunurken, bir vatandaşta ” o kule neye benziyor. Biri çıkıp açıklar mı? diye tepki gösterdi.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ