Başlık
Başlık

Sayın Yetkililer Nöbetçi Fırınları Kim Denetliyor?

Sayın Yetkililer Nöbetçi Fırınları Kim Denetliyor? Kurban Bayramı öncesi Kaymakam, Belediye Başkan vekili ve Esnaf Odası Başkanı, fırıncılarla bir araya gelerek Kurban Bayramı süresince nöbetçi ekmek fırınlarını tespit ederek bir liste yayınladılar ve listenin altına imza attılar.

10 Temmuz 2022 395 views 0

Sayın Yetkililer Nöbetçi Fırınları Kim Denetliyor?

Kurban Bayramı öncesi Kaymakam, Belediye Başkan vekili ve Esnaf Odası Başkanı, fırıncılarla bir araya gelerek Kurban Bayramı süresince nöbetçi ekmek fırınlarını tespit ederek bir liste yayınladılar ve listenin altına imza attılar.

Kamuoyu adına bu listenin altına imza atan Kaymakam, Belediye Başkanı ve Oda Başkanı’na soruyoruz, listede yer alarak nöbet tutacağım diyen, ancak nöbet tutmayarak ekmek çekmeyen fırınları kim denetliyor, bir kez olsun aklınıza fırınları kontrol etmek geldi mi, yoksa bu nöbetçi fırın listesi göstermelik mi?

Sayın Kaymakam, Belediye Başkanı ve Oda Başkanı lütfen işinizi düzgün yapın, şu an Boyabat’ta yaşayan ve misafir olanlara ekmek ihtiyacını temin etmesi için fırın aratmayın, bu insanları göstermelik listelerle kandırmayın. Sizin yüzünüzden gazetemizide yanlış liste yayınlamakla suçlatmayın.

Haber: Hakkı Küçükbaş

BENZER KONULAR
YORUM YAZ


Başlık
Başlık
Başlık
Vefat Edenler