Başlık
Başlık

Polis Ekipleri Bu Hafta Boyabat Kumluk Mahallesini Gezdiler

Polis Ekipleri Bu Hafta Boyabat Kumluk Mahallesini Gezdiler Boyabat  İlçe Emniyet Müdürlüğü bu hafta Boyabat “Güvenli Sokaklar Mutlu Şehir” sloganı kapsamında Boyabat Kumluk mahallesinde ziyaretlerde bulundular.

06 Ocak 2023 57 views 0

Polis Ekipleri Bu Hafta Boyabat Kumluk Mahallesini Gezdiler

Boyabat  İlçe Emniyet Müdürlüğü bu hafta Boyabat “Güvenli Sokaklar Mutlu Şehir” sloganı kapsamında Boyabat Kumluk mahallesinde ziyaretlerde bulundular.

Boyabat İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı Polis ekipleri ile birlikte Boyabat İlçe Emniyet Müdürü Yunus Emre Gökmen “Güvenli Sokaklar Mutlu Şehir” sloganı kapsamında her cuma yapılan mahalle muhtarları ve esnaf ziyaretleri kapsamında Kumluk Mahallesi muhtarı Adem Kolazlı ile toplantı ve esnaf ziyareti yaptılar.

Kumluk mahallesinde  esnaf ve mahalle halkı tarafından ilgi ile karşılanan Polis ekipleri mahalle halkına dolandırıcılık, sahte para, sosyal medya, hırsızlık, telefonda kişisel bilgi paylaşımı yapılmaması, trafikte daha duyarlı olunması ve Kades konularında bilgilendirilme yapılırken, İlçemiz Boyabat’ta  meydana gelebilecek olaylara karşı, genel istek, öneri ve şikayetler değerlendirildi.

Polis Ekipleri Bu Hafta Boyabat Kumluk Mahallesini Gezdiler Polis Ekipleri Bu Hafta Boyabat Kumluk Mahallesini Gezdiler6 Polis Ekipleri Bu Hafta Boyabat Kumluk Mahallesini Gezdiler66

BENZER KONULAR
YORUM YAZ


Başlık
Başlık
Başlık
Vefat Edenler