Başlık
Başlık

MHP’liler Boyabat Kayaboğazı Köyünde Çiçeklerle Karşılandılar

MHP ‘liler Boyabat Kayaboğazı Köyünde Çiçeklerle Karşılandılar MHP Genel Başkanı  Devlet Bahçeli’nin talimatlarıyla ”ADIM ADIM 2023; ‘KÖYÜM BENİM’ SOHBET TOPLANTILARI” temalı köy ziyaretinde Boyabat Kayaboğazı köyünde gerçekleşti.

29 Ekim 2022 117 views 0

MHP’liler Boyabat Kayaboğazı Köyünde Çiçeklerle Karşılandılar

MHP Genel Başkanı  Devlet Bahçeli’nin talimatlarıyla ”ADIM ADIM 2023; ‘KÖYÜM BENİM’ SOHBET TOPLANTILARI” temalı köy ziyaretinde Boyabat Kayaboğazı köyünde gerçekleşti.
MHP Genel Başkan yardımcısı, Ankara milletvekili  Yaşar YILDIRIM,   MYK üyesi Davut HASKIRIŞ., MYK üyesi Yüksel AYDIN, MYK üyesi  Özmen Alp Giray ERDEMİR, Sinop MHP il Başkanı Hikmet ÇINAR ve yönetim kurulu üyeleri, SİNOP ÜLKÜ OCAKLARI Başkanı Alparslan YILDIRIM,  Sinop Kamu sen Temsilcilerinin katılımlarıyla  gerçekleşen Adım Adım 2023 Köyüm benim sohbet toplantısı KAYABOĞAZI KÖYÜNDE cıvar köylerinin MUHTARININ yoğun katılımlarıyla sohbet toplantısı yapıldı. Konuklar kapsamlı bir karşılama ile karşılanırken, köye gelen MHP’liler çiçeklerle karşılandılar.
Boyabat Kayaboğazı ve çevre köylülere hitap eden partililer vatandaşların kapsamlı bir karşılamasında ve yakın ilgiden memnun olarak ayrıldılar. Boyabat Milliyetçi Hareket Partisinin  son zamanlarda yaptığı ataklar ve çalışmaları basın yayın kuruluşları kadar vatandaşlar tarafından dikkatle ve sessizlikle takip ediliyor. Ana muhalefet partisinin ve iktidar partisinin Boyabat’ta  varlığı  ile yokluğu arasında fark görünmüyor. İlçede ilçenin sorunlarını yetkililere Boyabat MHP teşkilatı taşımaya çalışıyor
MHP'liler Boyabat  Kayaboğazı Köyünde Çiçeklerle Karşılandılar1  MHP'liler Boyabat  Kayaboğazı Köyünde Çiçeklerle Karşılandılar2 MHP'liler Boyabat  Kayaboğazı Köyünde Çiçeklerle Karşılandılar4
BENZER KONULAR
YORUM YAZ


Başlık
Başlık
Başlık
Vefat Edenler