Başlık
Başlık

MHP Kadın Kollarından Boyabat Şehitlik Ziyareti

Boyabat  Milliyetçi Hareket Partisi  ilçe Kadın Kolları Başkanı Meliha Teke  ve yönetim kurulu üyelerinde 18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi ve Şehitler Günü dolayısıyla şehitlik ziyaretinde bulundu

18 Mart 2021 18 views 0

Boyabat  Milliyetçi Hareket Partisi Kadın Kolları  18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi ve Şehitler Günü dolayısıyla Boyabat  Şehitliği’ni ziyaret ettiler.

Boyabat  Milliyetçi Hareket Partisi  ilçe Kadın Kolları Başkanı Meliha Teke  ve yönetim kurulu üyelerinde 18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi ve Şehitler Günü dolayısıyla şehitlik ziyaretinde bulundular. Boyabat Şehitliğini ziyaret eden kadın kolları başkanı daha sonra şehitlik defteri imzalandı.

Ziyaret sonrasında bir açıklama yapan  Boyabat  Milliyetçi Hareket Partisi  ilçe Kadın Kolları Başkanı Meliha Teke “ecdatlarının Çanakkale’de yedi düvele karşı verdiği mücadelenin önemini hepimiz biliyoruz. Bizlerde bugün vatanımızın bölünmez bütünlüğünü korumak için canlarından geçen aziz şehitlerimizi ziyaret ettik, bir kez daha şükranla ve minnetle andık’’ dedi.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ


Başlık
Başlık
Başlık
Vefat Edenler