Başlık
Başlık

MHP Boyabat ilçe Başkanı Mehmet Fevzi Erdoğan’ın 10 Kasım Atatürk’ü Anma günü nedeniyle yayınladığı mesajı

MHP Boyabat ilçe Başkanı Mehmet Fevzi Erdoğan’ın 10 Kasım Atatürk’ü Anma günü nedeniyle yayınladığı mesajı Cumhuriyetimizin ve ülkemizin kurucusu vatanımızı işgal eden, devletimizi yıkan küresel güçlere karşı milletimizle birlikte milli mücadeleyi başlatan ve başaran

10 Kasım 2022 9 views 0

MHP Boyabat ilçe Başkanı Mehmet Fevzi Erdoğan’ın 10 Kasım Atatürk’ü Anma

günü nedeniyle yayınladığı mesajı

Cumhuriyetimizin ve ülkemizin kurucusu vatanımızı işgal eden, devletimizi yıkan küresel güçlere karşı milletimizle birlikte milli mücadeleyi başlatan ve başaran Bağımsızlık ve özgürlüğe, medeniyet ve refaha giden yolda Mustafa Kemal Atatürk’ün hakka yürüyüşünün 84. Yılında onu ve silah arkadaşlarını hasretle, özlemle rahmetle ve şükranla anıyoruz.
Cenab-ı Allah’tan rahmet diliyor, manevi hatırasını saygıyla yad ediyorum. Ruhları şad mekanları cennet olsun, nur içinde yatsınlar. Atatürk; Aziz milletimize sonsuza kadar rehber ve ışık olmaya devam edecektir. Birileri unutturmaya çalışsa da Türk milleti o’nun eserlerini, sonsuza kadar korumakta kararlı…
Cenab-ı Allah’tan rahmet diliyor, manevi hatırasını saygıyla yad ediyorum. Ruhu şad mekanı cennet olsun.
Önce Allah, sonra Atatürk, bizlere hayat vermiş, bizlere hür yaşama fırsatı doğurmuş, bizlere vatan bırakmıştır. O Atatürk ki, velinimetimiz, hayat damarımız, içimizi ısıtan güneşimiz, ruhumuzu aydınlatan hilalimizdir.
O Atatürk ki, Müslüman Türk milletine hür bir şekilde yaşamasını armağan eden büyük komutan, büyük bir asker ve İslamiyet’e büyük hizmet eden, bugünleri bize bahşeden Allah dostu bir yiğit. O Atatürk ki, bugün hür bir şekilde bu topraklarda yaşamasına vesile olan Ne Mutlu Türküm Diyen, Ay-Yıldızlı Bayrağımızı gök kutbeye diken bir mübarek vatan evladı. O Atatürk’ü, bilmeyenlerin ve bilmek istemeyenlerin ar diye bir şeyleri kalmamıştır. O Büyük komutan Atatürk’ün, mekanı Cennet olsun, Allah rahmet etsin, Nur içinde yatsın.

MHP Boyabat ilçe Başkanı
Mehmet Fevzi ERDOĞAN

BENZER KONULAR
YORUM YAZ


Başlık
Başlık
Başlık
Vefat Edenler