Başlık
Başlık

Marka Şehir Boyabat’ın Marka Mahallesi

Boyabat Çamlıca mahallesinde bulunan, parklar, bahçeler, yama yapılan yollar, olmayan yaya kaldırımlar İstanbul, Ankara  Büyükşehir belediyesine muhtaç, yardım istercesine harap bir şekilde bekliyor. 7 yıl önce seçilen  Boyabat belediyesi

20 Mayıs 2021 3 views 0

 20 Mayıs 2021 Marka Şehir Boyabat’ın Marka Mahallesi,  Boyabat Çamlıca Mahallesi de, Abad Şehir Boyabat, marka şehir Boyabat gibi markalaşmaya yüz tutmuş vaziyette duruyor.

Eski Boyabat belediye başkanı Mehmet ermiş dönemimde bir çok mahalle gibi yolların çamurdan kurtulup parke döşemesi yapılan, bir tane değil birkaç tane Sinop’ta bile bulunmaya güzellikte,büyüklükte parklara kavuşan, yol kenarlarına dikilen ağaçlarla adeta yeşille bürünen Çamlıca Mahallesi solmaya yüz tutmuş bir gül gibi sürekli eriyor.

 

 Yerel medya ve basının hava kirliliğini sürekli gündeme getirmesi, Türkiye’nin bir çok yerinde doğalgaz varken, Boyabat gibi 25 binin üzerinde bir nüfusa sahip bir ilçede bulunmaması eleştirilerine dayanamayanlar 2020 yılının son zamanlarında nihayet  geçte olsa Boyabat’a giriş yapmasını sağladılar 

 

İlk olarak Bağlar mevkinde giriş yapan doğalgaz firması, güzergaha göre,  çalışmalarına devam ederken, mahallelerde yapılan kazılar zorunlu yerlerde yama ile kapatılıyor. Veya Çamlıca mahallesinin birçok yerinde görüldüğü gibi açıldığı gibi kapatılıyor. Yazın tozdan,  kışın çamurdan  yayalar  veya  sürücüler  giderken zikzak çizmeye devam edecekler gibi duruyor. Süs için yapılmış gibi yıllardır parklarda çeşmeler tıpalı, tuvaletler kapalı vaziyette bekliyor. Özellikle Boyabat Çamlıca mahallesinde bulunan, parklar, bahçeler, yama yapılan yollar, olmayan yaya kaldırımlar İstanbul, Ankara  Büyükşehir belediyesine muhtaç, yardım istercesine harap bir şekilde bekliyor. Seçimlere 6/7 ay kalınca  halam, emmim, dayım, Abum, anam diye milletin ellerine  sarılıp gitmeniz için seçilmediniz… Hizmet için seçildiniz. Belediyecilik facebookta,instiğramda süslü laflarla değil, özel gün mesajları ile değil, halkın içinde icraatlarla, projelerle yapılır.

 

Kamuoyu adına soruyoruz…

 

Çamlıca Mahallesi Boyabat belediyesi sınırları içinde bulunan bir mahalle değil midir? Sizler Boyabat’ımızın asil sorunları olan yol, park, bahçe, çevre düzenlemesi, altyapı, üst yapı adı her neyse bu hizmetleri sunmak üzere seçilmediniz mi? 7 Yıldır bu mahalle sakinleri sizlerden hizmet bekliyor. 7 Yıldır bekleyen yol,yaya kaldırımı,park ve bahçelerdeki düzenlemeleri  yapmayı düşünüyormusunuz?  Bu memlekete ya çivi çakın, yada bu memlekete hizmet etmek için sıra bekleyenlere yol açın.7 yıl önce seçilen  Boyabat belediyesi yetkilileri  Çamlıca mahallesinin sorunları ile ilgilenmek için keyfiniz ne zaman gelecek ? 

Marka Şehir, Güçlü Başkanın Mahallesinde 7 Yıldır Yapılmayı Bekleyen  Rezalet  Görüntülerden Birkaç Tanesi

 

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Başlık
Başlık
Başlık
Başlık
Vefat Edenler