Başlık

Sinop Kuzey Fest’ten Muhteşem Final

Sinop’ta katılımcılarına gerçek bir festival deneyimi yaşatan KuzeyFest’in kapanışını pop-rock müziğin yıldız ismi Emre Aydın yaptı.

11 Ağustos 2021 7 views 0

Sinop Kuzey Fest’ten Muhteşem Final   Kapanışı Pop-Rock Müziğin Yıldızı “Emre Aydın” Yaptı

 

Türkiye’nin en mutlu ve yeşil şehri Sinop; KuzeyFest ile 4 gün boyunca maNga’dan Gazapizm’e; Sagopa Kajmer’den Buray’a; Edip Akbayram’dan Pentagram’a müziğin yıldızlarına ev sahipliğini yaptı.Kuzey Fest’ten Muhteşem Final   Kapanışı Pop-Rock Müziğin Yıldızı “Emre Aydın” Yaptı

 

2019 yılında ilk kez gerçekleşen, pandemi nedeniyle verdiği bir yıl aranın ardından yaza bir kez daha damga vuran KuzeyFest’e, 4 günde toplamda 34 bin müziksever katıldı.

 

Pandemi kuralları nedeniyle katılımcı sayısının sınırlı tutulduğu, maske-mesafe-temizlik kurallarının maximum seviyede uygunlandığı dört gün boyunca müzikseverler güvenli bir festival deneyimi yaşadı.

 

Pera’dan; Kadınları, Hayvanları ve Ormanları Katledenlere Tepki…

Festivalin son gününde sahne alan rock müziğin önemli temsilcilerinden Pera sahneden kadın cinayetlerine, hayvanlara eziyet edenlere ve ormanları katledenlere ses yükseltmeye davet etti. Pandemi sonrası ilk konserini KuzeyFest’te veren ekip; sahneleri çok özlediklerini, bir daha bu kadar ayrı kalmamayı umduklarını söyledi. Ardından alanı dolduran binlerce kişiye gerçek bir rock müzik ziyafeti çekti.

 

Kapanış Emre Aydın’dan…

 

4 gün boyunca mavi ve yeşilin buluşma noktası Sinop’ta katılımcılarına gerçek bir festival deneyimi yaşatan KuzeyFest’in kapanışını pop-rock müziğin yıldız ismi Emre Aydın yaptı. Aydın her biri hit olmuş şarkılarını hayranlarıyla büyük bir coşkuyla hep bir ağızdan söyledi.

 

Bölge Esnafından Teşekkür

Festival ile birlikte bölge esnafı da festival yönetimine teşekkür etti. Katılımcıların ilgisinden son derece memnun olduğunu söyleyen Sinop efsanesi festivalin gelecek yıllarda da devam etmesini istedikleri temennisinde bulundu.

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Başlık BaşlıkBaşlık
Vefat Edenler