Başlık
Başlık

Kahta çiğ köfte Boyabat’a açıldı… Alo Çiğ Köfte Paket Servis 0 530 545 33 57

Kahta çiğ köfte Boyabat’a açıldı… Sevdiklerinizle, ailenizle, misafirlerinizle, özel gün ve toplantılarınızda 0 530 545 33 57 numaralı telefonumuza alo deyin leziz, sağlıklı, hijyen koşullarda üretilen Kahta çiğ köftenin evinize iş yerinize gelsin

25 Mart 2021 83 views 0

***Kahta çiğ köfte Boyabat’a açıldı… Sevdiklerinizle, ailenizle, misafirlerinizle, özel gün ve toplantılarınızda 0 530 545 33 57 numaralı telefonumuza alo deyin leziz, sağlıklı, hijyen koşullarda üretilen Kahta çiğ köftenin evinize işyerinize gelsin

*** Kahta çiğ köfte %100 Sağlık Sağlıklı beslenme, doğal üründür. Enfes Lezzeti ile sizlerde Kahta çiğ köftenin mükemmel lezzetinin farkına varın

 

*** Sevdiklerinizle, ailenizle, misafirlerinizle, özel gün ve toplantılarınızda 0 530 545 33 57 numaralı telefonumuza alo deyin leziz, sağlıklı, hijyen koşullarda üretilen Kahta çiğ köftenin evinize işyerinize gelsin

 

Kahta Çiğ Köfte Saraydüzü yolu üstü A. 101 İlerisi telefon  0530 545 33 57 Boyabat/SİNOP

 

***Alo çiğ köfte istiyorum 0530 545 33 57 Boyabat

Memnun Müşteriler

Çiğ köftelerimizi üretirken sağlık ve hijyen koşullarını ön planda tutarız.

Kaliteli malzemeler ile uygun koşullarda üretilmiş ve saklanmış çiğ köfte Oldukça sağlıklı bir üründür. Beraber tüketildiği yeşilliğin faydası da çiğ köftenin faydasına eşlik etmektedir. Çiğ köftemizi hazırlarken kullandığımız malzemelerin faydalarını işe sizin için derledik:

Bulgur: Lif şampiyonu bir üründür. 100 gr bulgur 18 gr lif içerir. Yetişkin bir kişinin günde 30 gr lif tüketmesi önerilmektedir. Bulgurun içerdiği posa yani kepekli kısmı kan değerlerini düzenleyici ve yağlarını düşürücü etkiye sahiptir.

Biber: Bol miktarda C vitamini içerir. Mideyi kuvvetlendirir. İştahı açar ve hazmı kolaylaştırır. Kanamaları önler. Çeşitli kanser türlerine karşı koruyucudur.

Salça: Likopen deposu bir üründür. Ayrıca bol miktarda A-B-C vitaminleri içerir, damar sertliğini önler. Mide ve bağırsakların düzenli şekilde çalışmasını sağlar.

Ceviz: Zararlı kolesterolü önler, yüksek kolesterolü düşürür, damar tıkanıklığını önler ve mide gazını giderir. Grip ve nezleye iyi gelir, sindirim sistemi bozukluğunu giderir, yorgunluğu ve bitkinliği alır, zindeleşme sağlar.

Sarımsak: Yüksek tansiyonu düşürür, iştahı açar. Grip gibi salgın hastalıklarla karşı koruyucu etkisi vardır. Hazmı kolaylaştırır. Böbreklerin normal çalışmasını sağlar. Damar sertliğini önler.

Nar Ekşisi: Kansere karşı koruyucu antioksidanlar bulundurur. Demir ve potasyum içerir. Vücudu ve kalbi kuvvetlendirir.

Maydanoz: İştah açar. Belli kanser risklerine karşı önleyici etkisi olduğunu gösteren araştırmalar mevcuttur. Kalbin yorulmasını önler. Böbrek taşlarının düşürülmesinde yardımcı olur. Romatizmaya faydalıdır.

Enfes Lezzet

Kendinize bir ödül verin ve mükemmel lezzetin farkına varın.

Memnun Müşteriler

Çiğköftelerimizi üretirken sağlık ve hijyen koşullarını ön planda tutarız.

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ


Başlık
Başlık
Başlık
Vefat Edenler