Başlık
Başlık

Boyabat Jandarma Ekipleri Kontrollerinde 10 Yere İşlem Yaptı

Boyabat Jandarma Ekipleri Kontrollerinde 10 Yere İşlem Yaptı 18 Kasım 2018  Boyabat İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler kendi sorumluluk alanlarında yaptıkları denetimlerde 10 iş yerine işlem yaparak kapattılar.

18 Kasım 2018 26 views 0

Boyabat Jandarma Ekipleri Kontrollerinde 10 Yere İşlem Yaptı

18 Kasım 2018  Boyabat İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler kendi sorumluluk alanlarında yaptıkları denetimlerde 10 iş yerine işlem yaparak kapattılar.

Edinilen bilgiye göre, Boyabat’a bağlı en fazla nüfusa sahip ve yaz sezonunu gurbette çalışarak geçiren kış sezonunda  çalışmalarına ara veren fabrikalarda çalışan işçilerin oluşturduğu Yeşilyurt ve sarıağaç çayı köylerinde Jandarma ekipleri çok sayıda kişi ve araçlarda sorgu yaptılar. Fabrikaların sezona ara vermesiyle nüfusunu neredeyse 3 katlayan köyde Jandarma ekipleri aynı zamanda buralarda faaliyet gösteren (kahvehane, çiğ köfteci, oyun salonları) gibi çalışan fakat herhangi bir izin belgesi ve çalışma ruhsatları olmayan 10 değişik iş yerine işlem yaptılar. Boyabat İlçe Jandarma ekiplerinin sorumluluk alanında bulunan bölgelerde halkın huzur ve güvenini sağlamak için kontrollerin devam edeceği bildirildi

BENZER KONULAR
YORUM YAZ


Başlık
Başlık
Başlık
Vefat Edenler