Başlık
Başlık

İYİ Parti İl Başkanı Yılmaz Şanlan ;Çürümeye Terk Edilmiş Durumdadır

İYİ Parti İl Başkanı Yılmaz Şanlan ;Çürümeye Terk Edilmiş Durumdadır İYİ Parti Sinop İl Başkanı Yılmaz Şanlan Sinop ve ilçelerinin sorunlarını dile getirmeye devam ediyor.

26 Ekim 2022 32 views 0

İYİ Parti İl Başkanı Yılmaz Şanlan ;Çürümeye Terk Edilmiş Durumdadır

İYİ Parti Sinop İl Başkanı Yılmaz Şanlan Sinop ve ilçelerinin sorunlarını dile getirmeye devam ediyor. İYİ Parti Sinop İl Başkanı Yılmaz Şanlan sosyal medya hesabından bugün Sinop’un kanayan yarası şişe cam fabrikası hakkında açıklama yaptı. Başkan Şanlan;

1200 kişi istihdam kapasiteli Şişe Cam fabrikası ne yazık ki çürümeye terkedilmiş durumdadır. Uzun yıllar ülke ekonomisine ve Sinop ekonomisine hizmet veren Şişe Cam fabrikası tekrar KİT bünyesinde yada özel teşebbüs girişimleri ile faaliyete geçtiği takdirde yıllık tahmini 200.000.000 TL sıcak para Sinop piyasasında dolaşacaktır. 1200 kişi istihdam edilecek, İşsizliğin önü kesilecek ve ilimizden göç azalacaktır.

Daha önce çalışmış bir fabrikanın faaliyete geçirilmesi asla imkansız değildir. Sadece durumdan v

azife çıkartıp vaziyet alacak, kararlı idarecilere ve siyasilere ihtiyaç vardır.

İYİ Parti iktidarında hiç bir milli servet ve üretim yapan fabrika çürümeye terk edilmeyecektir. Biz kararlıyız çözeriz.
Genel Başkan yardımcımız Sn. Ümit Dikbayır Beyin aracılığı ile Şişe Cam fabrikası hakkında Türkiye Büyük Millet Meclisine verdiğimiz araştırma önergemiz aşağıdadır.
Sinop kamuoyuna saygı ile paylaşıyoruz…

Yılmaz ŞANLAN
İYİ Parti Sinop İl Başkanı

BENZER KONULAR
YORUM YAZ


Başlık
Başlık
Başlık
Vefat Edenler