Başlık
Başlık

İstanbul’da Yapılacak Sinop Tanıtım Günleri İçin Boyabat Belediyesi Hazırlıkları Tamamladı

31 Ekim 2018 34 views 1

Boyabat Belediye Başkanı Şefik Çakıcı, İstanbul’da düzenlenecek olan ‘5. Sinop Tanıtım Günleri’ne tüm Boyabatlıları davet etti. Sinop Tanıtım Günleri için yoğun bir çaba sarf eden, Boyabat’ı daha iyi tanıtmak için mücadele eden,  Boyabat Belediye Başkanı Şefik Çakıcı, İstanbul’da düzenlenecek olan ‘5. Sinop Tanıtım Günleri’ne tüm Boyabatlıları davet etti.

Sinop Tanıtım Günleri için yoğun bir çaba sarf eden, Boyabat’ı daha iyi tanıtmak için mücadele eden Başkan Çakıcı, “İlgili kurum ve kuruluşlarımız, STK’lar ve esnafımızla birlikte Boyabat’ımızı daha iyi tanıtmak için yoğun bir çalışma dönemini geride bıraktık. Şimdi beklenen tarih geldi. İlçemizin eşsiz güzelliklerini, doğal ürünlerini, damak tatlarını en güzel şekilde tanıtmak için hep beraber fuar alanında olacağız” ifadelerini kullandı.

Başkan Çakıcı video çağrı yönetimiyle de İstanbul’da bulunan Boyabatlı hemşehrilerine çağrıda bulunarak, “Saygıdeğer hemşehrilerim, sizleri saygıyla, sevgiyle, hürmetle selamlıyorum. Abad Şehir Boyabat’ımızdan İstanbul’daki bütün gurbetçilerimize selamlarımızı iletiyoruz. 01 Kasım 2018 başlayacak 04 Kasım 2018 Pazar tarihleri arasında İstanbul-Yenikapı’da Boyabat’ımızın gönlüyle İstanbul’daki gurbetçilerimizin kalbini bulaştırmak için Yenikapı Sinop Tanıtım Günlerine hepinizi davet ediyorum. Saygı ve sevgilerimi sunuyorum” dedi.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Mehmet Buyukkayikci

Güzel bir şenlik olacağa benziyor ben 4 kişiyle Almanya dan geleceğim inşallah cuma akşamı İstanbul’dayım tüm hemşerilerime selam ve muhabbetle


Başlık
Başlık
Başlık
Vefat Edenler