logo

İmza Sahibi Aranıyor

İMZA KiME AiT?

Durağan Ziraat Odası’nda uzun zamandır devam eden müfettiş soruşturması olduğu öğrenildi. Durağan Cumhuriyet savcılığına da intikal eden soruşturmaların olduğu belirtilirken ortaya çıkan bir belge de ise imza krizi yaşandığı ortaya çıktı. Durağan Ziraat Odasında yönetim kurulunun uzun zamandır toplanamadığı iddia edilirken Ankara’dan gelen müfettişin aylardır hem geçmişe yönelik hem de dönemsel olarak incelemelerde bulunduğu belirtildi. Durağan Ziraat Odası’nda kurulduğu günden bu tarafa çalışan ve görevden el çektirilen İsmail Hakkı Gül’ün başkan yerine imza attığı , evrakta sahtecilik iddiası ile Durağan Cumhuriyet başsavcılığına verilen dilekçe ile başlatılan soruşturma da kriminal rapor geldi.

Durağan Cumhuriyet Başsavcılığınca 2020 / 88 no’lu soruşturma kapsamında Samsun Kriminal Polis Müdürlüğü laboratuvarına gönderilen bir belge de başkanın yerine kimin imza attığı araştırılıyor. Durağan Ziraat Odası Başkanı Enver Yeğin’in yerine atılan imzayı attığ iddia edilen Durağan Ziraat Odası Çalışanı İ. Hakki Gül’e ait olup olmadığının sorulduğu belge ile ilgili yapılan incelemede ; “Enver Yeğin yerine atılı bulunan imzanın mukayese imzalara kıyasla’ İsmail Hakkı Gül’e ait olmadığını tespit etti. Başkanın haberi imzaları kim atıyor? Merak konusu oldu…

DURAĞAN ZİRAAT  ODASI’NDA NELER OLUYOR? NE İNCELENİYOR?

Durağan’ın en çok üyesine sahip Durağan Ziraat Odası’nda neler oluyor? Dedirten soruşturma da başkan yerine imzaları kim atıyor? Ziraat Odası’nda neler oluyor?

Etiketler: » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ