Başlık
Başlık

Hem Rezalet, Hem Kazaya Davetiye Çıkarıyor!…

Hem Rezalet, Hem Kazaya Davetiye Çıkarıyor!… Boyabat Çamlıca mahallesinde kapalı spor salonuna giden yol aylardır hem kepaze gibi duruyor. Hem kazalara davetiye çıkarıyor!…

01 Ağustos 2022 693 views 0

Hem Rezalet, Hem Kazaya Davetiye Çıkarıyor!…

 

Boyabat Çamlıca mahallesinde Otogar’ın yanında bulunan kapalı spor salonuna giden yol aylardır hem kepaze gibi duruyor. Hem de kazalara davetiye çıkarıyor!

Boyabat Çamlıca mahallesinde bulunan bu yoldan ana yola akan mıcır araçlar için tehlike arz ediyor. Ayrıca bu yolu kullanan araçların oluşturduğu toz bulutu çevrede yaşayanları olumsuz etkiliyor. Oluşan toz bulutları nedeniyle vatandaşlar evlerinin pencerelerini açamıyor.

Spor salonuna giden bu yolun aylardır neden yapılmadığı ise bilinmiyor. Bu yolun yapılması için mutlaka belediye başkanına şikayet mi gerekiyor?

Boyabat’ın spor müsbakalarının yapıldığı bu salonu kullananlar ve bu müsabakalar için Boyabat’a gelen misafirlere bu rezaletin gösterilmesi hiç hoş bir durum değil.

Bu salonun yolunun yapılması çok zor bir iş olarak görülmüyor. Bu yolun yapılması için mutlaka belediye başkanının mı haberi olması lazım?

Bu yolda oluşabilecek bir kazanın önüne geçilmesi için bu yolun yapılması lazım. Belediye yetkilileri bu yolu başkandan talimat almadan yapamazlar mı?

Boyabatı kötü gösteriyorsunuz diye biz gazetecileri suçlayanlar, biz olumsuzlukları yayımlamazsak Boyabat’ta ki eksiklikleri bu belediyede kim görecek?

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ


Başlık
Başlık
Başlık
Vefat Edenler