Örnek Resim

logo

GÖLGE ADAM GÖZÜYLE BİR BAŞKA AÇIDAN KORONAVİRÜS


admin
ezgifm@hotmail.com

Küresel güçler her zaman ki gibi; oyun içerisinde oyun oynamaya devam ediyorlar.
Okumayan, araştırmayan ve algıyla hayatını devam ettiren insanlara göre bazı yazılar komplo teorisi gibi gelebilir. Allah c.c. nın kullarına ilk emrinin Oku olduğu ve bir çok ayette de akletmesi emredildiği halde, akıllarını şahıs ve güce ipotek verenlerin bazılarına göre de her şey komplo teorisi gibi gelebilir.

boyabat-kuryap-isi-sistemleri-taksitle-dogalgazkefilsiz-senetsiz-evkalmayacak.gif

 

Küresel güçler her zaman ki gibi; oyun içerisinde oyun oynamaya devam ediyorlar.

 

Okumayan, araştırmayan ve algıyla hayatını devam ettiren insanlara göre bazı yazılar komplo teorisi gibi gelebilir. Allah c.c. nın kullarına ilk emrinin Oku olduğu ve bir çok ayette de akletmesi emredildiği halde, akıllarını şahıs ve güce ipotek verenlerin bazılarına göre  de her şey  komplo teorisi gibi  gelebilir.

 

Siyonizmi ve kürsel  güçlerin çalışma şekillerini bilen  bazı insanların yaptıkları tesbitler;  o an için kabul görmese de zaman içerisinde birçok tesbitin ne kadar yerinde  olduğuna tarih şahitlik etmektedir.

 

En son olarak Çin’den başlayıp bütün dünyaya yayılan son virüsle birlikte senaryonun belli bölümlerinin de sahnelenmekte olduğuna tanıklık etmekteyiz.

 

İlerleyen zaman dilimi içerisinde Cinsiyet teorisi, yapay zeka, sanal gerçeklik, internet bağımlılığı, İnsanlara çip takarak kontrol altına almak, tek dünya vatandaşlığı, cinsiyetsiz  toplum, robot teknolojisi, tek dünya dini, emoji alfabesi, sanal para vb.gibi küresel hedef ve projelerin hayata geçirilmesinin ön hazırlıkları ve provaları olarak okumak daha mantıklı gelmektedir. Bunların her birisi ve birbirleriyle bağlantıları, sayfalarca açıklanması gereken konular ve örnekler içermektedir.

 

Bütün Dünyada hissedilmeye başlayan ve tedavisinin henüz bulunmadığı bildirilen bu hastalıktan korunmak için başta ülkemiz ve diğer ülkelerin aldığı tedbirleri olumlu bulmakla birlikte vurguladığımız konu, küresel güçlerin hesapları ve bu hesaplar doğrultusunda bütün dünyayı laboratuvar gibi kullanmalarıdır.

 

Okul, cami, kilise, kışla, kreş, yurt vb yerlerde geçici olarak tatil vb tedbirlerin alınması ihtiyacı. Kabe’nin geçici olarak ibadete kapatılması. Dünya da panik havası estirilmesi.  İlerleyen dönemde belki toplu taşımayla ilgili de farklı tedbirlerin alınmasını gerektiren çalışmalar da olabilir. Göz tarama sistemleri, çip takılmaları ve paraların virüs barındırdığından bahisle sanal paradan  şimdiden  ciddi ciddi bahsedilmeye  başlandı bile.

 

İnsanlara sözde sağlık gerekçesiyle çip takılarak her davranışının izlenmeye başlanması ve gerekirse de o şahısların hayatlarına bile son verilebilmesi artık çok kolay hale gelebilecek.

 

Kimlik kartı vb kartların tek çipli kartta toplanılması da sanal para ve tek dünya vatandaşlığının alt yapısını yavaş yavaş oluşturmakta.

 

Dünyayı ve insanlığı laboratuvar olarak gören ve kullanan bu egemen güçler;  zaman zaman ihtilallerle, zaman zaman din kisvesiyle, zaman zaman devrimler ve halk ayaklanmaları, zaman zaman biyolojik silahlar ve zaman zaman da demokratik okus pokus yöntemleriyle de ülkelerin sistemleri ve yönetimlerine müdahale ederek oyun ve güçlerini devam ettirmektedirler.

 

Şüphesiz ki Allah c.c. her şeye gücü ve kudreti  yetendir. İmtihan dünyasında hem insanları hem de firavun ve belam  benzerlerini ; zaman zaman mühletler de vererek sınamaktadır. Hikmetinden sual olmaz. Bazen da bir sivrisinek bile firavunların başlarının belası olabilmektedir.

 

Hakkın ve haklının yanında olmak ta, zulmün yanında ve askeri olmakta insanların kendi iradelerindedir.

 

Kula bela gelmez Hak yazmadıkça,

 

Hak bela vermez kul azmadıkça….

Etiketler:
Share
boyabatbadanaboya_boyabatdekorasyon_boyabatduvarkagiti_boyabatparkeisleri_boyabatyerdosemeleri_boyabatpvcdograma_boyabatsimsirdekorasyon02000999.gif
#

SENDE YORUM YAZ

3+2 = ?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KÖŞE YAZILARI

 • Buzhane gibi devlet hastanesi: İYİ Parti İl Başkanı skandalı gündeme taşıdı

  17 Ocak 2022 Eğitim, Ekonomi, Genel, Tüm Manşetler

  Buzhane gibi devlet hastanesi: İYİ Parti İl Başkanı skandalı gündeme taşıdı Durağan İlçemizdeki devlet Hastanesinde kronik hale gelmiş olan ısınma sorunu hala giderilmiş değildir. Hastane binasının yeni yapılmış olmasına rağmen, hayati önem taşıyan bir ihtiyacın giderilememesi büyük talihsizliktir ve beceriksizliktir. Hem hastalarımız hem de hastane personeli ısınma konusunda büyük mağduriyetler yaşamaktadır. Isınma ihtiyaçlarını bireysel teminleri ile evlerinden getirdikleri ısıtıcılar ile gidermektedirler. Hastaneye şifa bulmaya, dertle...
 • Basketbol Grup Müsabakaları Sinop’ta Başladı

  17 Ocak 2022 Genel, Tüm Manşetler

  Basketbol Grup Müsabakaları Sinop'ta Başladı 12 ilden 500'e yakın sporcunun katılımıyla gerçekleştirilecek olan Baskeybol Gençler Kız/Erkek Grup Müsabakaları ilimiz Sinop'ta başladı. 17 Ocak 2022 Pazartesi günü gerçekleştirilen açılış seremonisinin ardından Merkez Yeni Spor Salonu ve 85. Yıl Kemalettin Sami Paşa Spor Salonunda basketbol müsabakaları başladı. Müsabakalara 12 ilden yaklaşık 500 sporcu ve antrenör ile hakem katıldı. 20 Ocak 2022 tarihinde oynanacak final müsabakalarının ardından düzenlenecek olan ödül töreniyle müsabakalar s...
 • Boyabat Esnaf Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Şükrü Baş Basın Açıklaması

  16 Ocak 2022 Ekonomi, Genel, Tüm Manşetler

  Boyabat Esnaf Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Şükrü Baş Basın Açıklaması Boyabat Esnaf ve Sanatkarlar Odası adayı Şükrü Baş ve listesindeki yönetim kurulu üye adayları basın mensuplarıyla bir araya geldi.
 Boyabat Esnaf ve Sanatkarlar Genel Kuruluna az bir süre kala aday Şükrü Baş ve yönetim kurulu üye adayları bir araya geldi. Baş, bu süreçte esnafın en iyi şekilde temsil edilmesi gerektiğini ve 22 Ocak tarihinde yapılacak olan seçimde, esnaf ailesi için yeni bir sayfanın açılması gerektiğini belirtti.
Baş, “Esnafımız büyük bir aile, esnafları...
 • Başkan Çakıcı Boyabat Halkı Bu Sorunları 2022 Yılında da Yaşayacak mı?

  15 Ocak 2022 Eğitim, Ekonomi, Genel, Tüm Manşetler

  Başkan Çakıcı Boyabat Halkı Bu Sorunları 2022 Yılında da Yaşayacak mı? 15 Ocak 2022 Türkiye'nin bir çok belediyesi halk ekmek fabrikaları ile  kamu hizmetini vermektedir. Boyabat halkı ve fırıncı esnafı  bayramlarda ve yaz sezonunda ekmek konusunda sorunlar yaşamaktadır.   Yıllardır bu sorunlar yaşanırken, Boyabat belediyesinin konuya sessiz kalması tepki ile karşılanıyor. Boyabat halkı belediyeden vatandaşı ilgilendiren hizmetler bekliyor. Boyabat halkının bugüne kadar kulesi olmadı. jet skiye de  ihtiyaç duymadı. Fakat ucuz e...