Başlık

Boyabat’ta Kuyuya Düşen Genç Kız Yaşam Mücadelesini Kazandı Kuyu Hala Tedbirsiz!

21 Ağustos 2018 tarihinde gece 04.00 sıralarında Yörük köyü kırsal alanda bulunan yaklaşık 40 metrelik eski bir kuyuya düşerek ağır yaralanan genç kız Boyabat 75. Yıl Devlet Hastanesindeki müdahalesinin ardından Sinop Atatürk Devlet Hastanesine sevk edilmişti.

20 Ekim 2018 25 views 0

Boyabat’ta kuyu hala tedbirsiz duruyor. 21 Ağustos 2018 tarihinde gece 04.00 sıralarında Yörük köyü kırsal alanda bulunan yaklaşık 40 metrelik eski bir kuyuya düşerek ağır yaralanan genç kız Boyabat 75. Yıl Devlet Hastanesindeki müdahalesinin ardından Sinop Atatürk Devlet Hastanesine sevk edilmişti.

Edinilen bilgiye göre, 9 gündür Sinop Atatürk Devlet Hastanesi beyin cerrahi bölümünde yatan Birsan T. (19) durumunun iyiye gittiği konuşmaya başladığı ancak 2 gün daha beyin cerrahinin gözleminde kaldıktan sonra yüzünden aldığı darbeler nedeni ile ilgili bölüme sevk edileceği, sağlık durumunun iyiye gittiği bildirildi.

Olaydan sonra sonra eski bir kireç ocağında bulunan kuyu etrafında herhangi bir güvenlik tedbiri alınmaması vatandaşlar tarafından tepki ile karşılanıyor.

İşte O Kuyu

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Başlık BaşlıkBaşlık
Vefat Edenler