Başlık
Başlık

Fuhuşa Teşvik, Aracılık veya Zorlama suçundan 2 Kişi Yakalandı

Boyabat Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde, Boyabat İlçe Merkezinde; Fuhuşa Teşvik, Aracılık veya Zorlama suçundan yürütülmekte olan soruşturma kapsamında yapılan  operasyon neticesinde iki şüpheli şahıs yakalanmıştır.

03 Temmuz 2021 0 views 0

Sinop Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğünce, Boyabat Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde, Boyabat İlçe Merkezinde; Fuhuşa Teşvik, Aracılık veya Zorlama suçundan yürütülmekte olan soruşturma kapsamında yapılan  operasyon neticesinde iki şüpheli şahıs yakalanmıştır.

Yapılan aramalar sonucunda; Bir adet marka ve modeli bulunmayan 7.65 mm ruhsatsız tabanca ve tabancaya ait bir adet şarjör ile 7 adet 7.65 mm fişek, Ruhsatsız olarak konsomatris çalıştırıldığına dair çalışan kadınlarının alacaklarının yazıldığı değerlendirilen not defterleri, Ruhsatsız olarak konsomatris çalıştırıldığına dair değişik renk ve sembollerde tokalar, Şüphelilere ait iki adet cep telefonu ele geçirilmiştir.

Yürütülmekte olan soruşturma kapsamında; Sinop Merkez ve İlçeleri ile, Samsun ve Tokat illerinde 7’si kadın olmak üzere toplamda 33 şahsın ifadesine başvurulmuştur. Yapılan tespitler neticesinde toplamda; 169.938 TL idari para cezası uygulanmak üzere ilgili kurum ve kuruluşlarla yazışmalar yapılmıştır.

 

Başlık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Vefat Edenler