Örnek Resim

logo

01 Ağustos 2019

Fatih Sultan Mehmet İmam Hatip Ortaokulunda Destekleme ve Yetiştirme Kursları Devam Ediyor


admin
ezgifm@hotmail.com

FATİH SULTAN MEHMET İHO’DA EĞLENCELİ YAZ EĞİTİMLERİ

boyabat-kuryap-isi-sistemleri-taksitle-dogalgazkefilsiz-senetsiz-evkalmayacak.gif

Fatih Sultan Mehmet İmam Hatip Ortaokulunda Destekleme ve Yetiştirme Kursları kapsamında açılan yaz kursu eğlenceli ve verimli bir şekilde devam ediyor.

5, 6, 7 ve 8. Sınıf öğrencilerine yönelik açılan kurslarda LGS ye hazırlık amacıyla Türkçe Matematik ve Fen derslerinin yanı sıra Kur’an-ı Kerim, Görsel Sanatlar, Beden Eğitimi, Kodlama, Ebru Ahşap Yakma, Cam Boyama vb dersler ve dijital eğitim etkinlileri ile öğrenciler hem öğreniyor hem eğleniyorlar. Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri yapılan kurslar 8 Temmuz’da başladı. Kurban bayramından sonra da devam edecek olan kurslar 1 Eylül tarihinde kapanacak. Kursa gelen öğrenciler hem haftanın her günü kurs olmaması, hem de eğlenceli ve verimli vakit geçirdikleri için son derece mutlular.

 

ÖN KAYITLAR DEVAM EDİYOR

İmam Hatip ortaokulu olması hasebiyle herhangi bir kayıt bölgesi olmayan Fatih Sultan Mehmet İmam Hatip Ortaokuluna Boyabat’ın her bölgesinden öğrenci kayıt yaptırabiliyor. Ön Kayıt için okula şahsen gidilebileceği gibi http://fatihsultanmehmetiho.meb.k12.tr/tema/index.php web sitesinden ön kayıt formu doldurulup okula ulaştırılabilir. Konu ile ilgili Okul Müdürü Halil GÜNDOĞDU; “Okulumuzla ilgili bilgi almak, proje, etkinlik ve eğitimlerimizi öğrenmek için 5. Sınıfa geçen öğrencilerimizi ve velilerimizi çayımızı içmeye davet ediyoruz.” Dedi.

İlçemizin en genç okullarından biri olan Fatih Sultan Mehmet İmam Hatip Ortaokulundan öğrencilerimiz geçtiğimiz eğitim öğretim yılında “Seyahat Anıları” konulu uluslararası karikatür yarışmasında Dünya Birincisi; Türkiye Değer Ödülleri “Sabır” konulu ulusal karikatür yarışmasında ise Türkiye Birincisi olmuştu.

atih Sultan Mehmet İmam Hatip Ortaokulunda Destekleme ve Yetiştirme Kursları

Etiketler:
Share
boyabatbadanaboya_boyabatdekorasyon_boyabatduvarkagiti_boyabatparkeisleri_boyabatyerdosemeleri_boyabatpvcdograma_boyabatsimsirdekorasyon02000999.gif
#

SENDE YORUM YAZ

8+6 = ?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KÖŞE YAZILARI

 • Boyabat Esnaf Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Şükrü Baş Basın Açıklaması

  16 Ocak 2022 Ekonomi, Genel, Tüm Manşetler

  Boyabat Esnaf Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Şükrü Baş Basın Açıklaması Boyabat Esnaf ve Sanatkarlar Odası adayı Şükrü Baş ve listesindeki yönetim kurulu üye adayları basın mensuplarıyla bir araya geldi.
 Boyabat Esnaf ve Sanatkarlar Genel Kuruluna az bir süre kala aday Şükrü Baş ve yönetim kurulu üye adayları bir araya geldi. Baş, bu süreçte esnafın en iyi şekilde temsil edilmesi gerektiğini ve 22 Ocak tarihinde yapılacak olan seçimde, esnaf ailesi için yeni bir sayfanın açılması gerektiğini belirtti.
Baş, “Esnafımız büyük bir aile, esnafları...
 • Başkan Çakıcı Boyabat Halkı Bu Sorunları 2022 Yılında da Yaşayacak mı?

  15 Ocak 2022 Eğitim, Ekonomi, Genel, Tüm Manşetler

  Başkan Çakıcı Boyabat Halkı Bu Sorunları 2022 Yılında da Yaşayacak mı? 15 Ocak 2022 Türkiye'nin bir çok belediyesi halk ekmek fabrikaları ile  kamu hizmetini vermektedir. Boyabat halkı ve fırıncı esnafı  bayramlarda ve yaz sezonunda ekmek konusunda sorunlar yaşamaktadır. Yıllardır bu sorunlar yaşanırken, Boyabat belediyesinin konuya sessiz kalması tepki ile karşılanıyor. Boyabat halkı belediyeden vatandaşı ilgilendiren hizmetler bekliyor. Boyabat halkının bugüne kadar kulesi olmadı. jet skiye de  ihtiyaç duymadı. Fakat ucuz ekmeğe ihtiyaç  duy...
 • Ali Babacan : ‘Ülkeyi hukukla, adaletle, her şeyiyle toparlamamız gerekiyor’

  15 Ocak 2022 Genel

  Ali Babacan: ‘Ülkeyi hukukla, adaletle, her şeyiyle toparlamamız gerekiyor’   DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Osmaniye’de esnafı ziyaret etti, vatandaşla buluştu. Vatandaşlar, ekonomideki kötü gidişattan dert yandı.   Çiftçilik yapan bir vatandaşın “Çiftliğimizde hayvan dahi kalmadı. Köyde bu sene buğday eken kalmadı. Herkes yiyeceğini ekti.” sözlerine karşılık Babacan “Tarım, hayvancılık çok zor artık. Ne kadar çok üretsen o kadar zarar ediyorsun.” dedi.   “Zarar ediyor herkes o durumda. Geldim buraya çiçek satıy...
 • Bağımsız Türkiye Partisi liderinden Mansur Yavaş’a ziyaret

  15 Ocak 2022 Ekonomi, Genel

  BTP liderinden Mansur Yavaş’a ziyaret Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkanı Hüseyin Baş Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ile görüştü Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Hüseyin Baş Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaşı makamında ziyaret etti. Görüşmede BTP liderine BTP genel başkan yardımcıları Fuat Şengül, Lütfullah Önder, İbrahim Yıldız, Emre Polat ve İsmail Çetin de eşlik etti. Görüşme sonunda BTP Genel Başkanı Hüseyin Baş Ankara Büyükşehir Belediye B...