Örnek Resim

logo

Eyt’lilerin Umut Partisi Genel Başkanı Bozkurt; “Hükümet baskısıyla önümüz kesiliyor”

Umut Partisi genel başkanı Abdulkadir Bozkurt, ülke genelinde başlatmış oldukları seçim değil geçim mitingleri ile ilgili açıklamalarda bulundu.

boyabat-kuryap-isi-sistemleri-taksitle-dogalgazkefilsiz-senetsiz-evkalmayacak.gif

Başkan Bozkurt açıklamasında; “Halkımızın Umut dolu yarınları olmak için çıktığımız yolda mücadelemiz devam etmektedir.

İstanbul, Ankara ve İzmir illerinde büyük uyanış mitinglerini düzenledik. Bu mitinglerde emniyet güçlerinin platform ve ses sistemine karışmadığı ve sadece güvenlik tedbiri aldıklarını gördük. 31 Ekim 2021 tarihinde düzenlenen Antalya mitinginde ise emniyet güçleri tarafından tüm izinler alınmasına rağmen zorluklarla karşılaştık.

Miting alanında emniyet güçleri tarafindan platform ve ses sistemi kurulmasına müsaade edilmeyerek konuşmamızın önüne geçilmeye çalışıldı.

Atatürk ve Türk bayrakları miting alanından kaldırılarak mitingimize müdahale edilmiştir. Daha sonra yapılan görüşmeler sonucu sadece Türk bayraklarını asabildik. Ses sistemi ve platform olmadan mitingimizi düzenlemeye devam ettik.

Ülkemizde demokrasinin sadece bir kelimeden ibaret olduğu tescillenmiş oldu. Kamu, kurum ve kuruluşlarının maalesef kanun ve yasaları hiçe sayarak hükümete hizmet ettiklerini düşünüyorum. Hükümet kendisini eleştiren ve yanlışlarını söyleyen kim olursa olsun temel hak ve özgürlüklere müdahale ederek, kanun ve yasaları hiçe saymaktadır.

Biz ülkemizin her yerinde mitingleri düzenlemeye devam edeceğiz. Bundan kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

Etiketler: » » » » » » »
Share
boyabatbadanaboya_boyabatdekorasyon_boyabatduvarkagiti_boyabatparkeisleri_boyabatyerdosemeleri_boyabatpvcdograma_boyabatsimsirdekorasyon02000999.gif
#

SENDE YORUM YAZ

5+2 = ?