Başlık
Başlık

Engelli Gencin Polislik Hayalini Boyabat Emniyeti Gerçekleştirdi

Engelli Gencin Polislik Hayalini Boyabat Emniyeti Gerçekleştirdi. Boyabat’ta yaşayan engelli gencin, polislik özlemini gidermesi Çocukluk hayali olan polisliği yaşaması için Boyabat ilçe emniyet müdürlüğünde görevli polisler seferber oldular.

07 Ağustos 2022 268 views 0

Engelli Gencin Polislik Hayalini Boyabat Emniyeti Gerçekleştirdi

Boyabat’ta yaşayan engelli gencin, polislik özlemini gidermesi Çocukluk hayali olan polisliği yaşaması için Boyabat ilçe emniyet müdürlüğünde görevli polisler seferber oldular.

Boyabat hal yerinde esnaflık yapan baba Cengiz  Karayelin oğlu engelli  Adem Karayelin çocukluğundan bugüne polis olma hayalini Boyabat ilçe emniyetine bildirmesi ve polis teşkilatının oğlunun bu hayalini gerçekleştirilmesini talep eden babayı Boyabat emniyet  müdürlüğü geri çevirmeyerek adeta tüm görevliler engelli  genç için seferber oldular. Engelli  vatandaşı sürpriz bir ziyaret gerçekleştiren Boyabat ilçe emniyet müdürlüğünde görevli polisler engelli vatandaşı şaşkına çevirdiler. Karşısında polis memurlarını gören Adem Karayel’in  sevinci polis memurlarını duygulandırdı. Engelli vatandaşa polis kıyafetleri giydirilmesinin  ardından polis telsizini de eline alan engelli vatandaş Adem Karayelin mutluluğu  ve sevinci gözlerinden okunuyordu. Küçük yaştan itibaren polis olmak isteyen ancak engeli nedeniyle bunu gerçekleştiremeyen vatandaşımızın bu hayali  kısa sürede olsa gerçekleşmişti. Kendilerini ziyaret eden polis memurlarıyla hatıra fotoğraf çektiren özürlü vatandaşımızın hayali kısa sürede olsa gerçek olmuştu.

 

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Başlık
Başlık
Başlık
Başlık
Vefat Edenler