Başlık
Başlık

Durağan’da Skandal Paylaşım!

Durağan’dan Yükselen Skandal Paylaşım,  Durağan Esnaf ve Sanatkarlar Odası seçimleri sonrası eski siyasetçi Yeter lakaplı Mehmet Kara  yaptığı paylaşıma ge

24 Şubat 2022 33 views 0

Durağan’da Skandal Paylaşım

Durağan Esnaf  Sanatkarlar Odası seçimleri sonrası eski siyasetçi Yeter lakaplı Mehmet Kara  yaptığı  sosyal medya hesabından yaptığı paylaşıma tepkiler geldi. Sosyal medya aracalığı ile yapmış olduğu birçok paylaşımı tepki alan “Kara” son paylaşımı ile adeta yeni bir adım attı.

Esnaflar arasında bulunan sorunların çözümünü yapacak, esnafların ortak menfaatlerini kollayacak, esnaflar için kol kanat olması gereken Durağan Esnaf ve Sanatkarlar Odası seçimlerini kazanan eski siyasetçi Yeter lakaplı Mehmet Kara   köpek benzetmesi ile paylaşım yapınca gelen tepkiler çığ gibi büyüdü. Sayın Başkan, şayet amacınız üzüm yemek yerine, bağcıyı dövmek ise kısa yoldan o makamı hemen  bırakınız.

Kamuoyu adına soruyoruz..

Siz o makama esnafları kutuplaştırmak, ortalığı veryansın edip esnafları  birbirine düşürüp, esnaflara o hakareti yapıp nasıl bir menfaat sağlayacaksınız… Yeni, yeni kendisini yenilemeye çalışan, gelişmeye çalışan, Durağan esnafını kutuplaştırmaya hakkınız var mı?  Esnaf arkadaşlarınıza özür borcunuz yok mu?  Bu sadece sizin düşünceniz mi yoksa, ortak alınan bir karar mı? 

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ


Başlık
Başlık
Başlık
Vefat Edenler