Başlık

CHP Sinop İl Başkanı Av. İnan Savaş Yüksel’den Açıklama

O hesap, AKP iktidarı dönemi kapatılıp Kastamonu’ya bağlanan Sinop Orman Bölge Müdürlüğü’nün yaklaşık on yıl sonra tekrar açılacağı büyük bir müjde olarak hemşerilerimize verildi. Müjde verilirken “artık işlerinizi halletmek için Kastamonu’ya gitmek zorunda kalmayacaksınız” diye eklendi.

23 Ocak 2021 1 views 0

Allah sevdiği kuluna eşşeğini önce kaybettirip, sonra buldururmuş…

O hesap, AKP iktidarı dönemi kapatılıp Kastamonu’ya bağlanan Sinop Orman Bölge Müdürlüğü’nün yaklaşık on yıl sonra tekrar açılacağı büyük bir müjde olarak hemşehrilerimize verildi. Müjde verilirken “artık işlerinizi halletmek için Kastamonu’ya gitmek zorunda kalmayacaksınız” diye eklendi.

Aklın yolu bir. Amerika’yı yeniden mi keşfediyoruz? Sinop gibi orman yoğunluğunun yüksek olduğu bir yerde, Bölge Müdürlüğü’nü hangi akla hizmet kapattınız? İnsanları on yıldır işlerini halletmek için neden Kastamonu’ya gitmek zorunda bıraktınız?

Şimdi, kendi kapattığınız Bölge Müdürlüğü’nü yeniden açmayı büyük bir müjde olarak veriyorsunuz.

Biz yine de emeği geçenlere teşekkür ediyoruz. Bir ihtiyaçtı, yanlıştan dönüldü. Ama bunu bir müjdeden ziyade bir özür, bir yanlıştan geri dönüş olarak sunmak daha doğru olurdu. Aklın yolu bir, Bölge Müdürlüğü Sinop’umuza tekrar hayırlı olsun.

Av. İnan Savaş Yüksel

CHP SİNOP İL BAŞKANI

Başlık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Başlık Başlık BaşlıkBaşlık
Vefat Edenler