Başlık
Başlık

Çaldıkları eşya ve malzemelerle Samsun’da yakalandılar

Sinop İl Jandarma Komutanlığı Erfelek İlçe Jandarma Komutanlığı, İstihbarat Şube Müdürlüğü ve Jandarma Suç Araştırma Timi (JASAT) tarafından faili meçhul hırsızlık olaylarının aydınlatılmas

10 Aralık 2021 1 views 0

Sinop İl ve Erfelek Jandarma Komutanlığı sorumluluk sahasında, evden hırsızlık suçlarını örgütlü olarak işleyen şüphelilere yönelik çalışma başlattı.

 

Sinop İl Jandarma Komutanlığı Erfelek İlçe Jandarma Komutanlığı, İstihbarat Şube Müdürlüğü ve Jandarma Suç Araştırma Timi (JASAT) tarafından faili meçhul hırsızlık olaylarının aydınlatılması, şüpheli veya şüphelilerin yakalanmasına yönelik yapılan çalışmalar sonucunda; örgütlü olarak Samsun ve Sinop illerinde hırsızlık yapan 5 şüpheli Samsun’da yakalandı.

 

Çaldıkları eşya ve malzemelerle yakalandılar

 

Samsun Çarşamba’da aldıkları eşya ve malzemelerle yakalanan 5 şüpheli gözaltına alınırken, suçta kullanılan bir adet kamyon incelenmek üzere muhafaza altına alındı.

 

Şüphelilerden 3’ü tutuklandı

 

Cumhuriyet Savcısı‘nın talimatı doğrusunda gözaltına alınan şüpheliler soruşturmaları tamamlanarak Sinop Cumhuriyet Başsavcılığına sevk edildi. İlgili mahkeme tarafında şüphelilerden 2’si serbest bırakıldı, 3’ü ise tutuklanarak Sinop E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumuna teslim edildiği öğrenildi.

Başlık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Vefat Edenler