Başlık
Başlık

BTP liderinden Erdoğan’a ‘helallik’ cevabı

Erdoğan’ın bu sözlerine Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Hüseyin Baş’tann dikkat çekici bir değerlendirme geldi.Sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yapan BTP lideri, “Desteklerinize rağmen sıkıntıya düşen kimse olmadı sayın cumhurbaşkanım.

14 Mayıs 2021 4 views 0

14 Mayıs 2021 BTP Genel Başkanı Hüseyin Baş: Sıkıntıya düşen herkes, destek olmadığınız için sıkıntıya düştü. Destek olduklarınızın rahatı gayet yerinde…

 

Bayramlaşma sırasında konuşan Erdoğan, “Sanayi üretimi ve ihracat rakamları her ay yeni rekorlar kırarak olumlu yönde ilerliyor. Kısıtlamalardan etkilenen esnaflarımızın bir kısmı ile turizm sektörümüze de bu zor dönemde ayakta kalabilmeleri için her türlü desteği vermenin gayreti içerisindeyiz. Buna rağmen sıkıntıya düşen insanlarımız, esnafımız, çalışanımız olduysa hepsinden helallik istiyoruz.” dedi.

“Destek olduklarınızın rahatı gayet yerinde”

Erdoğan’ın bu sözlerine Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Hüseyin Baş’tann dikkat çekici bir değerlendirme geldi.

Sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yapan BTP lideri, “Desteklerinize rağmen sıkıntıya düşen kimse olmadı sayın cumhurbaşkanım. O yüzden öyle demeyin, kendinize haksızlık edersiniz. Sıkıntıya düşen herkes, destek olmadığınız için sıkıntıya düştü. Destek olduklarınızın rahatı gayet yerinde…” ifadelerini kullandı.

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Başlık
Başlık
Başlık
Başlık
Vefat Edenler