Başlık
Başlık

Boyabat’ta Yaya Geçişinden Geçmek İsteyen Öğrenciye Otomobil Çarptı

Boyabat’ta okul arkadaşlarıyla birlikte okul çıkışı evine gitmekte olan erkek öğrenci yaya geçişinde karşı tarafa geçmek isterken bir otomobil çarptı.

17 Eylül 2021 0 views 0

17 Eylül 2021 Boyabat’ta bir ortaokul öğrencisi okuldan evine gitmek için yaya geçidinden geçmek isterken, yaya geçişinde otomobilin çarpması sonucu yaralandı.

Edinilen bilgiye göre, okul arkadaşlarıyla birlikte okul çıkışı evine gitmekte olan erkek öğrenci yaya geçişinde karşı tarafa geçmek isterken bir otomobil çarptı. Otomobilin çarpması ile iki yol arasında bulunan yeşil alana savrulan genç yerde kaldı. Sürücü gayet yavaş olduğunu öğrencinin birden yola  çıktığı bilgisine yer verdi. Olayın 112 sağlık ekiplerine bildirilmesi üzerine olay yerine intikal eden sağlık ekibi yaralıya burada yaptıkları ilk müdahalenin ardından tedavisinin devamı için Boyabat 75. Yıl devlet hastanesi acil servisine kaldırdılar.

Olay yerinde kazayı izleyenler ise, meydana gelen trafik kazasının yaya geçişinde olmasına tepki göstererek” okul çıkışı öğrencilerimiz, çocuklarımız dikkatli olamayabilirler. Bizler sürücüler, anneler, babalar olarak dikkatli ve temkinli olmalıyız. Özellikle okul çıkışlarında her sürücü bir trafik polisi olmalıdır. ” ifadelerine yer verdiler

Başlık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Vefat Edenler