Başlık
Başlık

Boyabat’ta Vergili Belgeli ve Yetkili Emlakçılar kararını verdi!

Boyabat’ta Vergili Belgeli ve Yetkili Emlakçılar kararını verdi!Boyabat’ta Vergili Belgeli ve Yetkili Emlakçılar,  fahiş fiyatlar ve vatandaşın alım gücünün nasıl iyileştirilebileceği ile hizmete konu olan yasal sorumlulukları değerlendirip kalite güven ve daha iyi hizmetin nasıl sağlanacağı hususunda hemfikir çalışmalar yürütmek için bir araya geldiler.

15 Mart 2023 54 views 1

Boyabat’ta Vergili Belgeli ve Yetkili Emlakçılar kararını verdi!

Boyabat’ta Vergili Belgeli ve Yetkili Emlakçılar,  fahiş fiyatlar ve vatandaşın alım gücünün nasıl iyileştirilebileceği ile hizmete konu olan yasal sorumlulukları değerlendirip kalite güven ve daha iyi hizmetin nasıl sağlanacağı hususunda hemfikir çalışmalar yürütmek için bir araya geldiler.

 

Günden güne çoğalan ve emlakçılık mesleğini kendilerine ek gelir gibi gören ve bu mesleğin itibarını zedeleyen emek hırsızı (vergisiz yetkisiz belgesiz) KORSAN “merdiven altı” emlakçılık yapan simsarlar için gerekli yasal ve hukuki işlemlerin başlatıldığını da duyurdular.
Boyabat’ta bu birlik içerisinde bulunan yetkili emlakçılar ;
Asya Kuzey emlak
Gülleboğlu emlak
Arı emlak
Öztürk emlak
Karabaş emlak
Borsa İnşaat ve Emlak‘tır.
Verilen mesajda özetle şu olmuştur;
belgesiz yetkisiz vergisiz Aracılık hususunda bulunan simsarlar dostunuz değil cebinizin ortakçılarıdır İtibar etmeyiniz.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Selim Özkan

Piyasayı altüst eden, piyasanın anasını ağlatan emlakçıda orda.


Başlık
Başlık
Başlık
Vefat Edenler