Başlık
Başlık

Boyabat’ta Trafik Haftası Etkinlikleri

Boyabat Kaymakamı Mehmet Nuri Çetin Trafik Haftası etkinlikleri kapsamında vatandaşlara broşür dağıtarak, korona virüs (Kovid-19) salgınına karşı alınan tedbirler ile ilgili sürücüler bilgilendird

10 Mayıs 2021 4 views 0

Boyabat Kaymakamı Mehmet Nuri Çetin Trafik Haftası etkinlikleri kapsamında vatandaşlara broşür dağıtarak, korona virüs (Kovid-19) salgınına karşı alınan tedbirler ile ilgili sürücüler bilgilendirdi.

 

Kaymakam Mehmet Nuri Çetin beraberinde İlçe Emniyet Müdürü Ali Asker Bayar, İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Nihat Aydın, Boyabat Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı İrfan Erbaş katılarak Boyabat İlçe Emniyet Müdürlüğü önünde ve hafta boyunca, afişlerle, broşürlerle, Ezgi FM radyosundan trafik spotlarıyla  Trafik Haftası etkinliği düzenlendi.

 

İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığı Ekiplerinin aldığı güvenlik önlemleri ile yaya geçitlerinde durdurulan sürücülere Kaymakam Mehmet Nuri Çetin, Emniyet Müdürü Ali Asker Bayar, Jandarma Komutanı Üsteğmen Nihat Aydın ve Şoförler Odası Başkanı İrfan Erbaş tarafından trafik kuralları ile ilgili bilgilendirme yapılarak kuralların yer aldığı broşür verildi.

 

Halk arasında sıkça görülen, ilçenin sorunlarını yerinde takip etmeye çalışan Boyabat Kaymakamı Mehmet Nuri Çetin  “Korona Virüs ile ilgili aldığımız tedbirler devam ediyor. Bunun yanında yine Kovid-19 ile mücadele kapsamında alınan kurallara da koşulsuz riayet etmemiz çok önemli. Maske kullanımı, sosyal mesafe kurallarına uymak ve kişisel hijyenimize özen göstermemiz önemlidir. Denetimlerimiz hem yayalara, hem sürücülere hem de motosiklet sürücülerine yönelik devam ediyor. Biz de bu yıl yaşadığımız özel durumdan dolayı evde kalıyoruz ama trafik kurallarımızı aklımızdan çıkarmıyoruz.” dedi

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Başlık
Başlık
Başlık
Başlık
Vefat Edenler