Başlık
Başlık

Boyabat’ta Tarihi Evler Rezaleti!

Boyabat’ta yüzlerce tarihi ev yok olmaya yüz tutmuşken, Boyabat’a hizmet aşkı ile yanıp tutuşanlar, Boyabat’a hizmet yapsın diye gönderilenler bu görüntüleri görmek için makam araçlarınızdan inerek sağlığınız için ayak kaslarınızı hareket ettiriniz

14 Eylül 2021 1 views 0

14 Eylül 2021 – Boyabat’ta yüzlerce tarihi ev yok olmaya yüz tutmuşken, Boyabat’a hizmet aşkı ile yanıp tutuşanlar, Boyabat’a hizmet yapsın diye gönderilenler bu görüntüleri görmek için makam araçlarınızdan inerek sağlığınız için ayak kaslarınızı hareket ettiriniz.

BU EVLERİN BİRÇOĞU TEHLİKE SAÇIYOR. İNSANLARIN CAN VE MAL GÜVENLİĞİ İÇİN BU EVLERE BİR AN ÖNCE ÇEKİ DÜZEN VERİLMELİDİR.

Boyabat’ta Tarihi Evler Rezaleti!

Boyabat’ın asıl sorunları hala devam ediyor. Lafa gelince tarihine sahip çıkanlar bu görüntüler sizler için seçtik. 5 yıldır, 10 yıldır, 20 yıldır kısaca yıllardır bu evler sizlerden az da olsa merhamet bekliyor. Her yere seferber ettiğiniz imkanlardan nasiplenmeyi onlarda bekliyor.

Boyabat Belediye başkanı 13 Ekim 2016 tarihinde bundan tam 5 yıl önce söyledi. ”Bu anlamda Boyabat’ı Kültür ve turizm şehri yapalım dedik. Artık Boyabat’ı kültür ve turizm şehri diye adlandırdık. Turizm şehrinin yanında sanayi, tarım ve eğitim şehri olur dedik. Turizmin bunların tamamını tetikleyecektir” sözlerine yer vermişti.

Aradan geçen 5 yıl zarfında hangi tarihi eve sahip çıkıldı? Hepsi birer birer çürümeye terk edildi. Hepsi birer metruk yer olarak duruyor.. “Safranbolu rakibimiz değildir” sözleri Boyabat Belediye başkanına aittir. Boyabat Belediye başkanı Boyabat’ı Marka şehir, Turizm şehri olarak ilan ederken, Boyabat’tan tarihi evlerden bazı görüntüleri paylaşıyoruz.

Kamuoyu adına soruyoruz…

Boyabat’ta bu hizmetlere parmak basmak için, Boyabat’ta belediyecilik yapmak için 2053 tarihini mi bekliyorsunuz?

“Bizim Şehrimiz BOYABAT” 2023 YILINA BU GÖRÜNTÜLERLE Mİ GİRECEKSİNİZ, BOYABAT’LI HEMŞEHRİLERİNİZİN GURUR DUYACAĞI BİR ŞEHRİ BÖYLE Mİ İNŞA EDECEKSİNİZ?

 

 

Başlık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Vefat Edenler