Başlık
Başlık

Boyabat’ta Motosiklet Üzerinden Ateş Açarak Uzaklaşan Şahıs Tutuklandı

Boyabat’ta Motosiklet Üzerinden Ateş Açarak Uzaklaşan Şahıs Tutuklandı Boyabat’ta Adnan Menderes bulvarı üzerinde bulunan işyeri bir önünde çay içen vatandaşa, işyeri önünden geçen motosikletli şahıs silahlı ateş açtıktan sonra olay yerinden uzaklaştı.

07 Mart 2023 1.000 views 0

Boyabat’ta Motosiklet Üzerinden Ateş Açarak Uzaklaşan Şahıs Tutuklandı

Boyabat’ta Adnan Menderes bulvarı üzerinde bulunan  işyeri bir önünde çay içen vatandaşa, işyeri önünden geçen motosikletli şahıs silahlı ateş açtıktan sonra olay yerinden uzaklaştı.

 

Edinilen bilgiye göre, B.Ö. ile E.Ö. isimli şahıslar akşam saat 21.00 sıralarında aralarında bir konu yüzünden tehditli polemik yaşadılar. Aynı saatlerde Boyabat Adnan Menderes Bulvarı üzerinde bir iş yeri önünde B.Ö. çay içtiği esnada motosiklet üzerinden kendisine tabancayla ateş açıldı. Olay yerine intikal eden polis ekipleri olayla ilgili inceleme ardından şüpheli şahsı dün yakaladılar. Yakalanan  E.Ö. Boyabat ilçe emniyet müdürlüğü polis ekiplerince bugün Boyabat Adliyesine getirildi. Hakim karşına çıkarılan zanlı “Kasten Adam Öldürmeye” teşebbüsten tutuklanarak Sinop Kapalı cezaevine götürüldü

 

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ


Başlık
Başlık
Başlık
Vefat Edenler