Başlık
Başlık

Boyabat’ta Merhametinize İhtiyacı Olmayanlara Değil, Merhamete İhtiyacı Olanlara Merhamet Ediniz

Bizlerin herhangi bir  SİYASİNİN  merhametine ihtiyacımız yok! Bizlere herhangi bir SİYASİNİN hakkını helal etmesine  de gerek yok! Bizim hiç bir SİYASİDEN  öyle bir talebimizde yok! Beklentimizde yok!

17 Eylül 2021 24 views 0

Boyabat’ta bir siyasetçi yer yer kul hakkından ve merhametten bahsediyor. Bizlerin herhangi bir SİYASİNİN merhametine ihtiyacımız yok! Bizlere herhangi bir SİYASİNİN hakkını helal etmesine de gerek yok! Bizim hiç bir SİYASİDEN öyle bir talebimizde yok! Beklentimiz de yok!

Bizim siz SİYASİLERDEN talebimiz OTURDUĞUNUZ MAKAMDA BOYABAT HALKININ SİZE EMANET ETTİĞİ YERDE, TÜYÜ BİTMEMİŞ YETİMLERİN HAKKI VAR. KUL HAKKI VAR. BUNLARIN HAKKINI KORUYUN. VERDİĞİNİZ SÖZLERİ TUTUN YETERLİDİR.

Kamuoyu adına soruyoruz…

Sayın Boyabat Belediye başkanı, yıllarca boy boy afişlerle hayvan barınağı reklamları yaptınız. Aradan 8 yıl geçti. Hala tık yok! Olması da mümkün görünmüyor. Hayvan barınağı olmadığı için sokaklarda çöp kutularında yemek artıkları ile yaşamlarını sürdüren, hayvan barınağı olmadığı için kışın ayaz kestiği gecelerde bir karton üzerinde titreyerek uyumaya çalışan, yer yer sokaklara renk katan, yer yer sokaklarda tehlike arz eden, makamınıza gelemeyip halini anlatamayan, gerçekten merhamete ihtiyacı olan sokak hayvanları var.

Kış geliyor. Sokak hayvanları ve halk süslü laflar değil, icraat istiyor. Özellikle kış aylarında sokak hayvanları ve vatandaşlar sorunlar yaşıyorlar

Siz bu hayvanlara, Boyabat halkına söz verdiniz.

Sayın Boyabat belediye başkanı bu görüntüler Marka Şehir olarak tabir ettiğiniz, Güçlü Başkanı olarak nitelendirdiğiniz Boyabat belediyesi sınırları içinde 14 Eylül 2021 Salı günü görüntülendi.

Aşağıdaki resimlere bakınca “İSTER GÖREVİNİZİ YAPIN, İSTERSENİZ MERHAMET EDİN” bilmem idrak edebiliyor musunuz?

 

 

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Başlık
Başlık
Başlık
Başlık
Vefat Edenler