Başlık
Başlık

Boyabat’ta Balta İle Otomobile ve Kız Arkadaşına Saldıran Şahıs Tutuklandı

Boyabat’ta Balta İle Otomobile ve Kız Arkadaşına Saldıran Şahıs Tutuklandı Boyabat Yıldız mahallesinde akşam saatlerinde kız arkadaşının oturduğu araca saldıran şahıs bununla yetinmeyip kız arkadaşını da kolundan yaraladı.

19 Mart 2023 689 views 0

Boyabat’ta Balta İle Otomobile ve Kız Arkadaşına Saldıran Şahıs Tutuklandı

Boyabat Yıldız mahallesinde akşam saatlerinde kız arkadaşının oturduğu araca saldıran şahıs bununla yetinmeyip kız arkadaşını da kolundan yaraladı.

Olay, akşam 19.30 sıralarında Boyabat Yıldız mahallesinde  yaşandı. Edinilen bilgiye göre, A.Ş. ve akrabası  İ.U. otomobilde bulunduğu esnada olay yerine gelen S.K. aracın camına balta ile saldırdığı esnada A.Ş. de  kolundan da yaraladı.

Olay yerine intikal eden Boyabat İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı polis ekipleri tarafından şahıs suç aleti ile birlikte yakalandı. Görevli polis memurlarına mukavemet eden şahıs, hastaneye götürüldüğü sırada görevli doktora hakaret etti.

Bugün Boyabat adliyesinde  “Kasten Öldürmeye Teşebbüs, Mala Zarar Verme, Görevli Memura Mukavemet, Hakaretten, hakim karşısına çıkarıldı. Tutuklanarak Sinop kapalı cezaevine götürülen S.K nin daha önceden hakkında bir kaç suçtan arandığı bildirildi

 

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ


Başlık
Başlık
Başlık
Vefat Edenler